- Reklama -

- Reklama -

Jest praca w starostwie

Władze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju poszukują kolejnego pracownika. Tym razem potrzebny jest podinspektor w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa.

- Reklama -

Jest praca w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip ogłosił konkurs na stanowisko podinspektora w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa. Od kandydata wymagane jest m.in.: wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, administracja, doświadczenie zawodowe – co najmniej 5 lat, znajomość odpowiednich przepisów, obsługa komputera. Starosta wyznaczył również wymagania dodatkowe. Są nimi: umiejętność pracy w zespole, systematyczność, staranność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,  umiejętność działania w warunkach stresowych, przy nasilonych kontaktach z interesantami. Mile widziana jest również znajomość języka angielskiego

Do zadań przyszłego pracownika należeć będzie obsługa interesantów oraz systemu informatycznego związanego z rejestracją pojazdów, dokonywanie czynności związanych z rejestracją pojazdów i wydawanie decyzji w tym zakresie, wydawanie tablic rejestracyjnych, nalepek i dokumentów dopuszczających pojazd do ruchu, dokonywanie zmian w opisie pojazdu lub zmian dotyczących właściciela, dokonywanie wyrejestrowania pojazdów i wydawanie decyzji w tym zakresie, prowadzenie korespondencji w zakresie wykonywanych zadań,  wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika.

Szczegółów konkursu należy szukać na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Kliknij poniżej i zobacz szczegóły konkursu:

- Reklama -

PRACA W STAROSTWIE POWIATOWYM – SZCZEGÓŁY KONKURSU

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach, w siedzibie Starostwa lub przesłać pocztą. Termin składania aplikacji upływa 23 grudnia br. o godzinie 9.00. Nie decyduje data stempla pocztowego.

Warto zaznaczyć, że w sierpniu władze Starostwa Powiatowego upubliczniły raport audytu przeprowadzonego w Starostwie i jego jednostkach. Audyt obejmował kilka obszarów. Kontrolowany był m.in. stan kadrowy i organizacyjny powiatu. Pod lupę inspektorów brana była także sytuacja organizacyjna urzędu oraz funkcjonowanie i organizacja pracy. Kontrola objęła także strukturę organizacyjną powiatu i strukturę zatrudnienia w Starostwie Powiatowym. Audytorzy przyjrzeli się również zagadnieniom związanym z zatrudnieniem i kompetencjami kierowniczymi w urzędzie.

Wówczas Starosta Andrzej Szarlip przedstawiał, że co roku zwiększała się liczba pracowników. W 2014 roku było ich 124, w 2016 – 129, w 2018 – 142. Jednak zakres zadań, jakie wykonywało Starostwo w tym czasie, nie uległ zwiększeniu. Wówczas twierdzono, że wydziałem z najliczniejszym zatrudnieniem jest Wydział Komunikacji i Drogownictwa. Pracują tam 22 osoby. W takim Wydziale w Starostwie Powiatowym w Zamościu pracuje 13 osób, w Krasnymstawie – 12, Tomaszowie Lubelskiem – 12.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. obywatel mówi

    właśnie 5 lat doświadczenia? bo już kogoś maja…

  2. Głosik mówi

    Jakoś nie widać tam aż tylu osób jak się jest w starostwie. Pewnie większość siedzi na kompie i klepie pasjansa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.