- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Młodzi karatecy wicemistrzami Polski

Niebywałym sukcesem pochwalić się mogą wychowankowie Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki. Z Mistrzostw Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym wrócili ze srebrem. 

Mistrzostwa odbyły się w niedzielę 12 września w Hali CRS w Zielonej Górze. Zawody przeprowadzone zostały w konkurencjach kata indywidualne, kumite indywidualne, kata drużynowe oraz en-bu. Wystartowało w nich blisko 300 zawodników. Biłgorajską Akademię Sztuk Walki reprezentowało sześcioro zawodników i zawodniczek. Znakomicie zaprezentował się zespół w kata drużynowym (w składzie: Michał Blicharz, Aleksander Mazurek, Natan Solak) zdobywając wicemistrzostwo Polski oraz Aleksandra Wicher, która zdobyła brązowy medal w konkurencji kata dziewcząt.

- Reklama -

– To debiut na Mistrzostwach Polski nie tylko naszych zawodników, ale również naszej Akademii, która istnieje dopiero od czterech lat. Dlatego jest to nie tylko znakomity wynik naszych młodych zawodników, ale historyczny sukces całego klubu. Cieszę się bardzo, że wszyscy reprezentujący nas zawodnicy i zawodniczki stanęli na wysokości zadania, ponieważ ciężko na to pracowali  mówi Piotr Wojtkowski, prezes i instruktor Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.