Mają czas do piątku

Mieszkańcy gminy Obsza w dniach od 15 do 17 lipca mają możliwość zapisania się na dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych. Wnioski przyjmowane będą do piątku.

Na stronie internetowej Urzędu Gminy Obsza wójt gminy Obszy informuje mieszkańców, że w dniach 15-19 lipca 2019 r. w godzinach od 8.00 do 14.00 w pokoju nr 6, znajdującym się w budynku gminy, będą przyjmowane ankiety i deklaracje od właścicieli nieruchomości zainteresowanych fotowoltaiką. Zainteresowani zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznych, składając deklarację, powinni mieć ze sobą: dowód osobisty, akt notarialny i rachunki za energię elektryczną za 2018 rok.

Gmina Obsza będzie starać się o dofinansowanie na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych ze środków Unijnych przy najbliższym naborze, który najprawdopodobniej ogłoszony będzie w sierpniu br  – informuje, Andrzej Placek, wójt gminy Obsza.

Osoby, które brały udział we wcześniejszym naborze, a nadal są zainteresowane dofinansowaniem, muszą ponowne złożyć deklarację.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Marek mówi

    W Tarnogrodzie za to wydadza pieniadze na miasto zeby ladnie wygladalo, a na wies cywilizacja nie dojdzie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.