- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pierwsza Garażówka Biłgorajska. Można się zgłaszać

Najwyższy czas przymierzać się powoli do pierwszej w tym roku Garażówki Biłgorajskiej. Zbliża się wielkimi krokami, bo to już 12 maja (niedziela). Dziś wystawcy mogą się zgłaszać przesyłając organizatorom podstawowe informacje. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

- Reklama -

To będzie 33 Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa:
urząd MArszałkowski projekt
-Serdecznie zapraszamy do udziału!!!  Podczas wyprzedaży będziecie mogli kupić najróżniejsze rzeczy w niskich cenach, a wystawcy będą się mogli pozbyć zbędnych przedmiotów oferując je kupującym w atrakcyjnych cenach (ewentualnie za darmo lub na wymianę). Kupujących zapraszamy w godzinach: 12.00-15.00 – przekazują organizatorzy.
Przeglądnijcie strychy, piwnice i szafy. To, co Wam już niepotrzebne – zabawki, książki, płyty, sprzęty AGD i RTV (sprawne!), meble (mniejszych gabarytów), gry, bibeloty, ubrania i wszelkie nietrafione prezenty, które poupychaliście na dnie szuflady – wszystkie te rzeczy mają szansę znaleźć nowego właściciela. Ceny ustalacie Wy. Wystawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. jednoosobową działalność gospodarczą mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności. Wystawcą może być osoba pełnoletnia. Dzieci mogą brać udział w wyprzedaży tylko pod opieką dorosłych.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe i używane. Wystawiane przedmioty powinny być nabyte przynajmniej pół roku wcześniej, a cena ich sprzedaży musi być znacząco niższa niż cena nabycia. Wartość oferowanych towarów jednego wystawiającego nie może przekraczać 1 tys. zł.
Niedozwolone jest wystawianie zwierząt lub rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (alkohol, broń etc.).

Jak mogą zgłaszać się wystawcy?


Najpierw polub  profil – Garażówka Biłgorajska na Facebooku i zdeklaruj chęć wzięcia udziału w wydarzeniu pod nazwą „33 Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa”. Następnie prześlij organizatorom informację w formie wiadomości zawierającą: imię, nazwisko, nr telefonu oraz kategorię oferowanych towarów.  Z jednego konta na Facebooku można zgłosić tylko jedną osobę, której przyznawane jest stanowisko. Można zgłosić siebie lub inną osobę:
-Zgłoszenia przyjmujemy w dniu 28 kwietnia (od godz. 11.00). Osoby, które zostaną zakwalifikowane dostaną informację zwrotną o przyznanym stanowisku. Informacja będzie przesłana w ciągu kilku dni (prosimy o cierpliwość). Kolejne zapisy odbędą się 5 maja o godz. 11.00. Wówczas przydzielimy miejsca w tzw. domkach (8 miejsc). Przypominamy, że w domkach nie ma stołów. Zarezerwowaliśmy pięć stołów z przeznaczeniem dla seniorów (w wieku 65+), którzy chcą wystawić swoje rzeczy, ale nie są w stanie zgłosić się przez Messengera. Seniorzy będą mogli zająć stanowiska, po uprzedniej rejestracji u organizatorów, najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem wyprzedaży. Uczestnictwo w wyprzedaży jest nieodpłatne. Stragany na targowisku posiadają stoły (oprócz tych w tzw. domkach) i są zadaszone. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Na miejscu są dostępne miejsca parkingowe dla wystawców i klientów oraz płatne WC (drzwi z prawej strony patrząc od strony targowiska) – informują organizatorzy Garażówki Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.