- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju żwirek na wagę złota

-Mamy wielką prośbę do każdej osoby, która czyta ten post. Jeśli możesz wesprzeć koty, którymi się opiekujemy, prosimy o pomoc w zakupie żwirku - apeluje Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Podaj Łapę". Można kupić i przekazać, można dokonać niewielkiej choćby wpłaty.

- Reklama -

Wolontariusze z Biłgoraja opiekują się blisko 40-toma kotami w domach tymczasowych. Część z nich nigdy nie znajdzie stałego domu, z racji swoich chorób, starości oraz niepełnosprawności, będą w tym miejscu aż do śmierci:
– Brakuje nam pieniędzy na ich utrzymanie. Jest słabo, a to dopiero maj. Co będzie dalej? Pomóżcie nam. Koty muszą mieć czyste kuwety każdego dnia, w przeciwnym razie brudzą poza kuwetą – prosi Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.
Gdzie i jak pomóc? Podajemy do wysyłki adres paczkomatu: BIL02A ul. 3 Maja 13, 23-400 Biłgoraj. Numer telefonu do stowarzyszenia: 501 149 566
urząd MArszałkowski projekt
Jeśli nie uda się przez paczkomat, podajemy adres do wysyłki:
Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami PODAJ ŁAPĘ
ul. T. Kościuszki 16, 23-400 Biłgoraj woj. lubelskie

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Barbara mówi

    Kiedyś już była podobna akcja. Chciałam pomóc, niestety w BCK ( Kościuszki 16) żaden z pracowników nic nie wiedział do kogo mam się zwrócić w sprawie karmy i żwirka. Na stronie BCK też brak jakiejkolwiek informacji, a szkoda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.