- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Lekarka z Biłgoraja teraz w Zamościu. Została ordynatorem

W szpitalu Jana Pawła II w Zamościu po długiej przerwie ponownie otwarto oddział pediatryczny. Jego ordynatorem została ceniona lekarka z Biłgoraja.

- Reklama -

Otwarcie Oddziału pediatrycznego w zamojskim Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II  miało miejsce 21.10.2022r.

 

-Pierwsi pacjenci pojawili się równocześnie z jego otwarciem, co świadczy o potrzebie funkcjonowania tego miejsca w naszym regionieczytamy na stronie szpitala.

Działalność Oddziału Pediatrycznego zawieszona była na prawie półtora roku, a główną przyczyną były braki kadrowe. Placówka długo nie mogła znaleźć osoby, która przejęłaby funkcje ordynatora.

 

W końcu dr Agnieszka Majcher specjalista pediatrii i alergologii z Biłgoraja zgodziła się pokierować oddziałem.

 

Dr Agnieszka Majcher jest dobrze znana biłgorajskim rodzicom.  Cieszy się opinią dobrego pediatry i alergologa. W Biłgoraju prowadzi prywatną praktykę:

 

- Reklama -

-Dr Majcher jest świetnym pediatrą. Od dawna prowadzi moją córkę – jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor nigdy nie odmówiła pomocy, mimo, że kolejki do niej są ogromne, to w sytuacjach kryzysowych zawsze możemy na nią liczyćmówi nam mama młodej pacjentki dr Majcher.

 

Teraz  lek. Agnieszki Majcher pokieruje zespołem zamojskiej pediatrii:

 

-Personel Oddziału jest zwarty i gotowy do niesienia pomocy dzieciom, a także wychodzeniu naprzeciw potrzebom rodziców / opiekunów. Pediatryczny został utworzony z myślą o najmłodszych pacjentach, którzy potrzebują specjalistycznej pomocyczytamy na stronie szpitala.

 

Oddział posiada 15 łóżek, przystosowanych odpowiednio do wieku pacjentów, rozmieszczonych w 2, 3 i 4 osobowych salach. Jedna z nich to SWN ( Sala Wzmożonego Nadzoru), wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczny pobyt pacjentów, używana w trybie tego wymagającym, bądź zagrożenia życia dziecka. Sale pacjentów, którzy wymagają stałej opieki rodzicielskiej, są dodatkowo wyposażane, ułatwiając tym pobyt rodzica z dzieckiem.

 

 

info/foto: www.szpitaljp2.zam.pl

 

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Max mówi

  A mojej córki nie chciała przyjąć chociaż dzwoniłem kilka razy. Brak miejsc. Może ma tylko ulubionych pacjentów….

 2. Anonim mówi

  Gratulacje jest pani super

 3. Znudzony mówi

  Kogo to obchodzi, upadek dziennikarstwa, żenada.

 4. Marta mówi

  Super wiadomość, Pani Agnieszka Majcher przyjęła mi dziecko na początku pandemii, kiedy pańswtowe przychodnie przyjmowały tylko zdalnie (roczne dziecko z zapaleniem płuc!), odbierała zawsze telefony. Bardzo empatyczna i pomocna kobieta. Gratuluję!

 5. An mówi

  Super pani doktor. Nigdzie takiej wspaniałej pani doktor nie ma. Nigdy nie odmówiła przyjęcia mojego syna . Chodzę z synem do pani doktor od urodzenia. Brawo dla pani dr. Agnieszki Majcher. Z calego serca polecam pania doktor. Brawo pani doktor❤

 6. Justyna mówi

  Dzielna, wspaniała kobieta, wartościowy lekarza

 7. Anonim mówi

  brawo AGA

 8. Gość mówi

  niesamowite

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.