- Reklama -

- Reklama -

Ktoś chce być dyrektorem? Potok Górny szuka

Gmina Potok Górny szuka kogoś kto zajmie się miejscową kulturą. A dokładnie pokieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury: - Dotychczasowy dyrektor przechodzi na emeryturę. Musimy go kimś zastąpić, kimś kto wniesie trochę świeżej krwi - mówi wójt, Stanisław Dyjak.

- Reklama -

Co trzeba zrobić, żeby zostać dyrektorem ośrodka kultury w Potoku Górnym?
Przede wszystkim trzeba spełniać podstawowe warunki, które są dokładnie określone w ogłoszeniu, które można znaleźć w naszym Biuletynie Informacji Publicznej. To m.in.: wykształcenie średnie muzyczne lub wyższe muzyczne i przynajmniej 3-letni staż pracy. Do tego oczywiście znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania instytucji kultury. W szczególności ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawy o finansach publicznych, czy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Mile widziane będzie także doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury i pozarządowymi,  w zakresie realizacji projektów z dziedziny kultury,
Sporo tego. Ten GOK w Potoku w ogóle jakoś funkcjonuje? Bo trochę cicho o wydarzeniach, czy projektach.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Na miarę możliwości finansowych, ci ludzie robią wszystko co tylko się da. W tamtym roku mieliśmy m.in. Bitwę Regionów, czy dożynki i moim zdaniem organizacyjnie wypadło to wszystko bardzo dobrze. Sporo gości i miłe słowa.

- Reklama -

To dlaczego zmieniacie dyrektora, skoro tyle sukcesów?
(…)
Więcej o Potoku Górnym w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Już we wtorek w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w powiecie biłgorajskim.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.