- Reklama -

Konkurs! Wygraj wejściówki na „Paranienormalnych”

Jeśli ktoś z mieszkańców Biłgoraja i okolic nie ma jeszcze planów i pomysłu na sobotę 14 marca, a chce się dobrze bawić, może spędzić czas, biorąc udział w atrakcyjnym widowisku pt. Z humorem czeba żyć, które przygotował Kabaret Paranienormalni.

W Biłgorajskim Centrum Kultury 14 marca odbędzie się „SHOW” w wykonaniu kabaretu „Paranienormalni”. Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! Oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko. Link do biletów elektronicznych: https://biletyna.pl/event/view/id/112312

 

KONKURS dla czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej.

Osiem osób spośród wszystkich, które wykonają trzy niżej wymienione czynności, wygra bilet na Kabaret Paranienormalni. Widowisko odbędzie się 14.03.2020 r. (sobota) godz. 16.00, w Biłgorajskim Centrum Kultury, ul. Kościuszki 16.

Należy zatem: 

1. Polubić  post konkursowy, który znajduje się na Facebooku NOWej ;

- Reklama -

2. Udostępnić go na swoim profilu;

3. Pozostawić komentarz „Z humorem czeba żyć” pod postem konkursowym (na fan page`u NOWej Gazety Biłgorajskiej).

Konkurs trwa od 10 lutego. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 3 marca. Wyniki ogłoszone będą 3 marca we wtorek na Facebooku NOWej Gazety Biłgorajskiej, a bilety będą do odebrania siedzibie redakcji przy ul. Konopnickiej 11 w Biłgoraju. Nie zapomnijcie też polubić naszego profilu facebookowego, jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście! Zapraszamy wszystkich do zabawy!

 

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.