- Reklama -

Koncert w Exodusie

Wieczorem 22 kwietnia 2016 r. przy ul. Kopernika 15 w Biłgoraju było tłumnie i głośno. Amatorzy mocnego grania napływali nie tylko z Biłgoraja i okolic, ale także z Zamościa, Rzeszowa czy Jarosławia. Organizatorzy i artyści nie ukrywają zadowolenia.

- Reklama -

Zespół Kali-Gula, który był headlinerem koncertu, promował swoją najnowszą płytę „Placebo”, nad którą NOWa Gazeta Biłgorajska objęła patronat medialny. To niewątpliwie ich występ przyciągnął tak liczną publikę. – Liczyliśmy na dużą frekwencję i nie zawiedliśmy się. Koncert zaliczamy do bardzo udanych – mówi Joanna, liderka i wokalistka zespołu Kali-Gula. Pozytywne są także opinie fanów, którym podobała się energia i profesjonalny poziom występów.

 Na koncercie każdy uczestnik, otrzymując ankietę z dwoma pytaniami, miał wybrać trzy utwory, które zespół powinien zaprezentować jury podczas eliminacji do Przystanku Woodstock 2016, które odbędą się już 30 kwietnia w Łodzi w klubie Wytwórnia, mógł też wybrać najprzystojniejszego muzyka w Kali-Gula. Każda ankieta była szansą na muzyczne nagrody przygotowane przez zespół Kali-Gula. Wyniki ankiety oraz losowanie można zobaczyć na filmie umieszczonym na stronie wydarzenia na Facebooku. Tam także jest już częściowa fotorelacja z koncertu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.