- Reklama -

- Reklama -

IV liga piłkarska. W ten weekend grają u siebie

Wielkie odliczanie w Różańcu i Obszy. W ten weekend oba czwartoligowe kluby piłkarskie z powiatu biłgorajskiego, rozegrają pierwsze mecze na swoich boiskach. I oba solidarnie przegrały na inaugurację, w wyjazdowych spotkaniach.

- Reklama -

Grom Różaniec przegrał w Tomaszowie Lubelskim 3:0. I tuż po meczu władze klubu zapowiadały wzmocnienia:

Okienko transferowe jest otwarte do końca sierpnia i na pewno jeszcze kogoś pozyskamy. Jest nas po prostu za mało, ta kadra jeszcze jest za wąska. Mieli to być zawodnicy z grup młodzieżowych Resovii, ale te transfery nie wyszły. Potrzebujemy m.in. środkowego obrońcy. Tak, szukamy wzmocnień i z pewnością będziemy reagować i szukać. W tej chwili przygotowujemy się do meczu ze Spartą Rejowiec i będziemy walczyć o trzy punkty. Na porażce w Tomaszowie Lubelskim, świat się nie kończy. Czy w meczu ze Spartą zagrają nowi piłkarze? Zobaczymy – mówił „Nowej Gazecie Biłgorajskiej” prezes Gromu, Robert Kupczak.

W niedzielę o godzinie 17:00, okazja żeby wspierać Grom, który w poprzednim sezonie osiągnął historyczny sukces, kończąc sezon na 10 miejscu w IV lidze.

 

Beniaminek z Obszy też przegrał pierwszy mecz, ale po golu straconym w doliczonym czasie gry i z rzutu karnego. Podopieczni Piotra Palucha pozostawili po sobie w Zawadzie, bardzo dobre wrażenie. W sobotę do Obszy przyjeżdża doświadczona i ograna w lokalnych ligach – Stal Kraśnik. W pierwszej kolejce kraśniczanie rozbili Spartę Rejowiec 3:0 i zapewne w Obszy zechcą szukać kolejnych trzech punktów.

- Reklama -

Mecz Błękitni Obsza – Stal Kraśnik w sobotę o godzinie 17:00. Zapraszamy kibiców, na pierwszy  mecz ich klubu, w IV lidze piłkarskiej.

 

Zapowiedź 2. kolejki IV ligi piłkarskiej (grupa II)

 

Grom Różaniec Sparta Rejowiec Fabryczny 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza Stal Kraśnik 20 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa Gryf Gmina Zamość 21 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice POM Iskra Piotrowice 21 sierpnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski Start Krasnystaw 21 sierpnia, 17:00

 

fot. Błękitni Obsza

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.