Moto Tech

- Reklama -

III Integracyjny Turniej w Boccia rozstrzygnięty!

Boccia to gra, która jest jedną z dyscyplin paraolimpijskich, ale grają w nią wszyscy, zwłaszcza że gra ma świetny charakter integrujący. Celem zawodników jest umieszczenie kul własnego koloru jak najbliżej kuli białej, która wyrzucona jest na boisko na początku gry przez jednego z zawodników. Rywalizacja odbywa się indywidualnie lub zespołowo. 

Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju po raz trzeci była organizatorem Integracyjnego Turnieju w Boccia na który przybyło 6 placówek z naszego powiatu. Dla wszystkich startujących była to okazja do sportowej rywalizacji i sprawdzenia swojej formy. Był to również czas zabawy i integracji. W czasie zawodów funkcjonowała kawiarenka , która przyciągnęła swoimi słodkościami zawodników. Najlepszą placówką została drużyna ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Biłgoraju. II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły. III miejsce zespół ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.

- Reklama -

Firma Model Opakowania Sp. z.o.o , udzieliła organizatorom wsparcia finansowego, dzięki temu placówka wzbogaciła się o nowy zestaw do gry w boccia. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.