- Reklama -

Głosuj na Szymona i Kasię!

Szymon i Kasia są jedyną parą z powiatu biłgorajskiego, która uczestniczy w plebiscycie Dziennika Wschodniego, dlatego liczą na aprobatę i głosy mieszkańców. Jak podkreślają nowożeńcy każdy głos jest dla nich na wagę złota.

Kasia i Szymon tak opisują swój związek:

„Jak się okazuje, człowiek całe życie szuka szczęścia, nie wiedząc o tym, że to szczęście znajduje się na wyciągnięcie ręki. Tak właśnie było w naszym wypadku, ponieważ granica naszego szczęścia to zgodnie z mapką google 900 metrów + schody na klatkę I piętra.
Żeby historia była ciekawsza, poznaliśmy się z Kasią przez jej brata, który jest moim rówieśnikiem i razem chodziliśmy do jednej klasy. Czasami w żartach mówi, że żałuje tej decyzji, ponieważ Kasia odebrała mu dobrego towarzysza weekendowych imprez i nie mam już tyle czasu dla niego co kiedyś. Wracając do nas, w naszym wypadku liczba 7 okazała się szczęśliwa. Po 7 latach zaręczyliśmy się i podjęliśmy decyzję o ślubie, którego data przypada na 7 października 2017 r. Zwlekaliśmy długo z decyzją przez wzgląd na studia, pracę i inne okoliczności, ale w gruncie rzeczy wyszło nam to na dobre. Zdążyliśmy się przez ten czas dobrze poznać, przechodząc wspólnie przez te trudne i szczęśliwe momenty w naszym życiu, które budowały nasze zaufanie i miłość.”

- Reklama -

Katarzyna Jaszek jest osobą, która ma dużo miłości w sercu i wiary w innych ludzi. – Uwielbiam tę miłość i dobre uczynki przelewać na inne osoby, ponieważ wtedy odczuwam prawdziwe poczucie spełnienia, dlatego podjęłam decyzję o zostaniu fizjoterapeutą. Wymaga to ode mnie wielu poświęceń i pracy fizycznej, ale uwierzcie mi na słowo, że nic nie daje tyle radości, co widok osoby odzyskującej siły i sprawność psychoruchową – twierdzi. Interesuje się terapią manualną, sportem, podróżami, ekologią.
Szymon Paluch podkreśla, że stara się mieć otwartą głowę w każdej sprawie i patrzeć na każdy problem jako wyzwanie, które napędza go do poszukiwania skutecznego rozwiązania. – W codziennym życiu nie zapominam o tym, skąd pochodzę, ponieważ człowiek, przychodząc na świat, nie wybiera sobie domu, ma za to wybór, jeżeli chodzi o drogę, którą w swoim życiu wybierze. Dziękuję Bogu za moją wspaniałą rodzinę, przyjaciół i to, gdzie się urodziłem, ponieważ to dzięki tym aspektom jestem, kim jestem – mówi. Jego życiowa dewiza brzmi: „Każdy problem to tylko chwilowy brak rozwiązania”. Interesuję się psychologią, rozwiązaniami technologicznymi, architekturą krajobrazu, rynkiem domenowym. W wolnej chwili lubi pływać i przesiadywać w plenerze.

Wszystkie osoby, które chcą oddać głos na Kasię Jaszek i Szymona Palucha, powinny wysłać SMS o treści SLUB.36 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Na pakiet składa się suknia ślubna Art-mode, garnitur firmy KRUK”s different, obrączki marki Jubiler Corn, plenerowa i narzeczeńska sesja zdjęciowa wykonana przez Jacka Świerczyńskiego, makijaż ślubny oraz fryzura, pakiet florystyczny i możliwość występu DJ’a Pedro Electro.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.