- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Fake news w Biłgoraju. Policja zaprzecza i ostrzega

Uważajcie na Informację o rzekomym gwałcicielu grasującym w Biłgoraju! - Taki komunikat, nawet z dołączonym zdjęciem i filmikiem krąży w ostatnich godzinach po całym powiecie. Ja go dostałem od znajomych - informuje nas czytelnik. - Nie mamy absolutnie takiego zgłoszenia. Takie wydarzenie nie miało u nas miejsca - przekazuje asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju. Kliknięcie w link i odczytanie wiadomości lub filmu, może zainfekować komputer.

- Reklama -

Wiadomość o dwóch dziewczynkach zaatakowanych przez gwałciciela w centrum Biłgoraja, lotem błyskawicy rozeszła się w sieci. Link jest udostępniany w sms-ach i przesyłany w mediach społecznościowych,. Takie informacje niestety zwracają uwagę i zachęcają do przeczytania. Tyle, że ta – na szczęście nie jest prawdziwa.

– Nie mamy absolutnie takiego zgłoszenia. Takie wydarzenie nie miało u nas miejsca. Prosimy zachować wyobraźnię i ostrożność. Wejście na nieznaną stronę www oraz pobranie i otworzenie załączonego pliku może zainfekować komputer złośliwym oprogramowaniem, które może wykradać dane osobowe, dane do kont bankowych lub doprowadzić do całkowitego zablokowania komputera. – przekazała nam biłgorajska policja.

toyota Yaris

Wygląda, że albo to głupi żart, albo ktoś bardzo chce zwrócić uwagę na swoje media w internecie i zachęcić ludzi do „klikania”. Nie róbcie tego. To fake news i głupi żart. Może skończyć się zainstalowaniem wirusa, który zainfekuje oprogramowanie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.