- Reklama -

- Reklama -

Oglądajcie na żywo wyścig Karola Kręta

Utalentowany kierowca z powiatu biłgorajskiego Karol Kręt, w ten weekend startuje po raz ostatni w tym sezonie. Na torze w niemieckim Hockenheim walczy o utrzymanie miejsca na podium w cyklu Porsche Sports Cup. Co ważne, wyścigi będzie można oglądać na żywo. Sobotni, o godzinie 16:15, w niedzielę o 11:25.

- Reklama -

Zawodnik Akademii ORLEN Team ma za sobą świetny sezon. Kręt przed ostatnimi wyścigami na torze w niemieckim Hockenheim plasuje się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej w klasie 5c z niewielką stratą do wicelidera. 17-latek zamierza do samego końca walczyć o jak najlepszy rezultat.

Kręt przewiduje, że wyścig na Hockenheimring może być wyjątkowo zacięty. Jak przyznaje sam kierowca, jego głównym celem będzie obrona miejsca na podium w klasyfikacji generalnej.

-Skupiamy się przede wszystkim na utrzymaniu trzeciej lokaty w całym cyklu. Podstawowym celem na ostatnie wyścigi w sezonie będzie zatem uniknięcie jakichkolwiek błędów, które mogłyby mnie kosztować utratę miejsca na podium. Mimo to na torze zamierzam dać z siebie wszystko. To niezmienny element mojego nastawienia – mówi Karol Kręt, kierowca Akademii ORLEN Team.

Ostatnio 17-letni kierowca zaliczył świetne występy na torze w Misano. We Włoszech Polak wygrał swój pierwszy wyścig w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Dodatkowo dokonał tego jako najmłodszy kierowca w stawce. Co więcej, dzień wcześniej dojechał do mety na drugiej pozycji w swojej klasie.

Pod tym linkiem można kibicować Karolowi na żywo i obejrzeć jego starty.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Karol live

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.