- Reklama -

Przyjdź na konferencję i zacznij pozyskiwać fundusze unijne

Programy pomocowe przygotowane przez rząd oraz dostępne w ramach różnego rodzaju projektów unijnych skierowane do przedsiębiorców, rolników oraz osób fizycznych stwarzają szansę na podjęcie lub rozwój działalności gospodarczej, dofinansowanie gospodarstw rolnych, a także zainwestowanie w rozwiązania proekologiczne w budynkach mieszkalnych. W celu zapoznania mieszkańców powiatu biłgorajskiego z możliwościami, jakie niosą ze sobą fundusze unijne, firma WK Consulting zaprasza w niedzielę 23 lutego na konferencję.

 

Warto więc skorzystać z możliwości dofinansowania, tym bardziej że po spełnieniu warunków programu pomocowego możemy otrzymać spory zastrzyk bezzwrotnej pomocy finansowej. Przed skorzystaniem z danego programu warto uzbroić się w wiedzę na temat jego warunków i dostępności. Pozyskaniu takiej wiedzy służyć ma organizowana przez firmę doradczą WK Consulting konferencja informacyjna nt. „Dotacje rządowe i unijne w roku 2020”. Konferencja skierowana jest do osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji i innych form zewnętrznego wsparcia finansowego ze strony instytucji/organów rządowych oraz ze środków unijnych. Organizatorzy konferencji kierują ją szczególnie do rolników oraz osób zamierzających podjąć własną działalność gospodarczą, a także do właścicieli budynków mieszkalnych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia w zakresie termomodernizacji budynków mieszkalnych czy też odnawialnych źródeł energii. Pracownicy firmy WK Consulting przekażą uczestnikom konferencji niezbędną wiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania w tym zakresie. Podczas konferencji zostanie też uruchomiony punkt konsultacyjny dla wszystkich zainteresowanych środkami finansowymi dostępnymi w ramach rządowych programów „Czyste powietrze” i „Mój prąd”.

- Reklama -

 Ta cenna inicjatywa pozwoli przygotować uczestników konferencji do podjęcia działań w zakresie pozyskania środków finansowych dostępnych w ramach programów pomocowych, na pewno wpłynie też na wzrost świadomości mieszkańców w zakresie dostępności tych programów  mówi Wioleta Kryń, właścicielka firmy WK Consulting.

Warto więc przyjść, posłuchać i dowiedzieć się, że programy te, to konkretne wsparcie dla każdego z nas. Dlaczego wobec tego z nich nie skorzystać?

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem powinni wcześniej zgłosić ten zamiar pod nr tel. 885 395 555 lub e-mailowo: wkbiurobilgoraj@gmail.com do 19 lutego br.Spotkanie zorganizowane zostanie w Centrum Turystyki Wiejskiej „Alicja” w Glinach (gm. Księżpol) w niedzielę 23 lutego br. Początek konferencji o godzinie 13.00. Udział bezpłatny.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.