- Reklama -

- Reklama -

Do Tarpana Korchów wracają piłkarze

Przynajmniej dwóch nowych zawodników dołącza do kadry Tarpana Korchów. Zagrają już w ten weekend i wzmocnią zespół walczący o utrzymanie w piłkarskiej klasie A: - Sytuacja jest ciężka, ale jeszcze nie jest tragiczna - mówi nam prezes klubu, Marcin Szponar.

- Reklama -

To właściwie nawet nie transfery, ale powroty na boisko: – Ci dwaj zawodnicy wracają z zagranicy i na wiosnę nas wzmocnią. To Patryk Mróz i Miłosz Ostasz. Liczymy, że ci chłopcy pomogą nam w walce o utrzymanie. Wznowili już treningi i wracają do gry. Możliwe, że to nie będą jedyne wzmocnienia, bo trener rozmawia jeszcze z kilkoma kandydatami i wszystko wyjaśni się w najbliższych godzinach – tłumaczy prezes Tarpana, Marcin Szponar.

Żaden z piłkarzy nie zadeklarował chęci odejścia z klubu. Jedyną niewiadomą jest kontuzja Waldemara Piątka, który nabawił się urazu podczas sparingu.

- Reklama -

– Całą zimę trenowaliśmy na sztucznym boisku w Majdanie Starym. Była dobra frekwencja, było widać zaangażowanie i pozostaje wierzyć, że przełoży się to teraz w walce o ligowe punkty. Nawet 12-14 ludzi brało udział w zajęciach. Co nas czeka na wiosnę?  Bardzo trudne wyzwanie, bo widać, że Obsza z Różańcem na razie przegrywają wszystko. Jeśli spadną z IV ligi, to automatycznie dotknie to wszystkie inne zespoły z powiatu biłgorajskiego grające w niższych ligach. Pocieszam się tym, że piłkarsko w klasie A jakiejś przepaści nie ma. Nawet ostatni w tabeli zespół może się jeszcze utrzymać, jak zacznie punktować na wiosnę. I my też na to liczymy. Sytuacja jest ciężka, ale jeszcze nie jest tragiczna – mówi Marcin Szponar.

O zmianach we wszystkich sześciu klubach z powiatu biłgorajskiego grających w piłkarskiej klasie A, przeczytacie tylko w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Zachęcamy do lektury i zachęcamy kluby, działaczy, zawodników i kibiców do kontaktu: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.