przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Czyje to rowery? Policja poszukuje właścicieli

Biłgorajscy policjanci poszukują właścicieli rowerów. Jednoślady zostały znalezione w ostatnim czasie na terenie miasta. Właściciele proszeni są o kontakt. Jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP Biłgoraj przy ul. Polnej 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798 003 485. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

- Reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju poszukuje właścicieli rowerów. Zostały one znalezione na terenie miasta w ostatnim czasie. Właściciele proszeni są o kontakt. Jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP w Biłgoraju przy ul. Polnej 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798 003 485. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

Apelujemy do mieszkańców o niepozostawianie rowerów przed sklepem, blokiem, domem, na klatce schodowej bez uprzedniego zabezpieczenia. Pozostawiając rower najlepiej używać dobrych zapięć rowerowych, których przecięcie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Zostawiając rower warto wybierać miejsca objęte systemem monitoringu miejskiego lub kamer przemysłowych. Odchodząc od roweru warto zdjąć z niego ruchome elementy tj. licznik, dodatkowe oświetlenie, bidony czy sakwy.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.