- Reklama -

- Reklama -

Chcieli zgwałcić kobietę

Dwóch mężczyzny napadło na kobietę i zaciągnęło ją w "ustronne miejsce", a następnie próbowało zgwałcić. Na szczęście, kobieta uciekła. Przeraża fakt, że do zdarzenia doszło w centrum miasta. Po dwóch latach sprawa ma swój finał.

- Reklama -

Sytuacja miała miejsce w sierpniowy dzień 2018 roku w centrum Biłgoraja. 35-letnia mieszkanka Biłgoraja została napadnięta przez dwóch mężczyzn 30- i 34-latka. Kobieta została zaciągnięta w miejsce, gdzie nikt miał ich nie widzieć. Jeden z napastników dotykał jej miejsc intymnych, a drugi stał na czatach.

Na szczęście, okolice patrolowali policjanci. Mężczyźni zostali aresztowani. Oskarżeni zostali o próbę zbiorowego gwałtu. Groziło im od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa. Zapadł wyrok. Sąd w Zamościu skazał młodszego napastnika na 3 lata 6 miesięcy pozbawienia wolności, a starszego na 3 lata i 2 miesiące pozbawienia wolności. Od wyroku wniesiono odwołanie do Sądu Apelacyjnego w Lublinie. To jednak nie przyniosło skutku. Sąd podtrzymał wyrok zamojskiej temidy. Jest on prawomocny.

- Reklama -

Warto zaznaczyć, że jeden z mężczyzn, ówczesny 30-latek czynu tego dokonał w trakcie recydywy. Był on już znany z przestępstw takich jak: stosowanie gróźb karalnych czy przestępstw przeciwko mieniu.

red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.