kolportaż baner główny

Cenny remis Łady na boisku lidera

Przed meczem, kibice Łady 1945 Biłgoraj taki wynik pewnie wzięliby w ciemno. W 19 kolejce IV ligi piłkarskiej, biało-niebiescy zremisowali na boisku lidera - Stali Kraśnik 1:1 (1:1). Od 8 minuty Łada prowadziła po bramce Goncharevicha z rzutu karnego, ostatecznie mecz zakończył się cennym zwłaszcza dla gości podziałem punktów. Tym bardziej, że od 55 minuty graliśmy w osłabieniu po drugiej zółtej kartce dla Allasane Sanou Co na innych boiskach IV ligi w sobotnich meczach?

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Górnik II Łęczna 23 marca, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 23 marca, 12:00
Motor II Lublin 1-2 Granit Bychawa 23 marca, 11:00
Lewart Lubartów 1-0 Grom Kąkolewnica 23 marca, 13:00
Stal Kraśnik 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 23 marca, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski Janowianka Janów Lubelski 24 marca, 15:00
Ogniwo Wierzbica Lublinianka Lublin 24 marca, 13:00
KS Drzewce Start Krasnystaw 24 marca, 15:00