- Reklama -

- Reklama -

Była od kryzysów, teraz będzie od wyborów

Ilonę Dzido z Biłgoraja kojarzycie? To dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju. A skoro jest specjalistką od kryzysów to i z kampanią wyborczą pokieruje. Co za różnica. Dyrektor OIK została właśnie ... szefową kampanii wyborczej Ireneusza Bulicza, który marzy o fotelu burmistrza Biłgoraja.

- Reklama -

– Rozpoczęcie kampanii wyborczej to dla mnie ogromne wyzwanie, ale również ogromna radość.
Szefową mojej kampanii została Ilona Dzido. Prawniczka specjalizująca się w mediacji, która
według mnie jest niezwykle ważnym narzędziem w sektorze pomocy społecznej. Ilona ma
bogate doświadczenie jako mediator sądowy i spotyka się na co dzień z różnymi sprawami z
zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Jest również
dyrektorem Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju. Ilona jest osobą otwartą i zaangażowaną w swoją pracę. Jestem przekonany, że jako szefowa sztabu wyborczego będzie doskonale reprezentować nas w kontaktach z mediami, mieszkańcami Biłgoraja oraz radnymi. Jej eksperckie wsparcie jest nieocenione i utwierdza mnie w przekonaniu, że dzięki takim ludziom uda się zrealizować nasze ambitne cele rozwojowe dla miasta – tłumaczy Ireneusz Bulicz, na co dzień radca prawny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju.

 

- Reklama -

22 Komentarze
 1. Arko mówi

  pytanie jaki h lkryzysów bo znając upodobania bulicza

 2. Anonim mówi

  Pani Ilona to bardzo fajna kobieta, kompetentna dyrektorka OIK, ciepła osoba. Widać, że działa w naszym mieście i okolicach.
  Nie podobają mi się te komentarze. Jak można wytykać czy ktoś jest po rozwodzie czy nie i przez to go szufladkować? Nikt nie wie co się dzieje u kogoś za drzwiami w domu, przez co ktoś przechodzi. Pilnujmy siebie i swoich spraw osobistych.

 3. Przypadek mówi

  Oczywiście komentarze in plus są bardzo przypadkowe a kilkuletnia polityka lokalna PiS z karierą tej pani nie ma nic wspólnego .

 4. On1111 mówi

  niezła sztuka

 5. Jamroz mówi

  Oj czemu nie Ania to ona prowadziła chłopca do sukcesu,😃😃😃😃

 6. życzliwy mówi

  zmieńcie lepiej te zdjęcie

 7. Wanda mówi

  ALE JEJ DOBRZE Z OCZU PATRZY <3 <3

 8. ko mówi

  I to jest właśnie mentalność ludzi. Dziewczyna która przez długi czas udowadniała, że jest dla ludzi i pomaga, bo interwencja kryzysowa nie jest siedzeniem sobie wygodnie za biurkiem co widzimy dookoła to dzisiaj wytykają jej rozwód, bo nie mają się czego innego czepiać. Ludzie są zazdrośni, podli i zażarci w swojej zawiści. Ktoś na poziomie nie byłby frustratem żeby ociekać jadem na naprawdę dobrego człowieka jakim w mojej ocenie jest Ilona. Sam jestem w opozycji do pis, ale osoby jak Ilona są ponad takimi podziałami i to nawet widzi opozycja. Wiem, że opozycja chciała ją zwerbować do siebie ale odmowila i tego juz nikt nie wie, a to pokazuje jej uczciwosc.

  1. Mieszkaniec mówi

   Kto ma rozwód czy nie ma i w jakim zawiązku żyje to indywidualna sprawa tej osoby i nie może być wykładnią kompetencji danej osoby ale stwierdzenie , że opozycja chciała jej poparcia a ona odmówiła to nie argument bo została nadana przez starostę a wiadomo jakie poglądy ma Starosta , więc pani nie będzie ryzykować utraty stanowiska . Ale ja ponawiam pytanie które już się pojawiło , jak pogodzi te dwie funkcje : dyrektora i szefa sztabu , bo powinna wziąć urlop w pracy aby „ oddać „ się w pełni roli szefowej sztabu , czy tak jak inna pani z tej opcji politycznej będąc na zwolnieniu lekarskim pokazywała się na różnych spotkaniach : pałac prezydencki , przed budynkiem więzienia czy ma wiecu pisu. Pani Iwono , ta władza się skończyła i proszę o uczciwość wobec każdego mieszkańca i podjąć decyzję urlop czy kampania bo ludzie Panią rozliczą.

   1. Anonim mówi

    jestem tego samego zdania, jej życie prywatna jej sprawa. Co do sztabu nie przesadzajmy to nie jest kampania krajowa a sztab domyslam sie że to nie jest jedna osoba tylko kilka. nie sądze żeby miała aż tyle roboty na ile jej przypisują. Czas pokaże jak to będzie wszystko wyglądało chociaż nie ukrywam ze im kibicuje, bo zwyczajnie wzudza wiele sympatii no i ma opinie na mieście dobrą. Czas pokaże

 9. PR mówi

  Moim zdaniem nawet te zdjęcie jest totalnie nieprofesjonalne. Porozpinane koszule i tak blisko siebie? Zatrudnijcie lepiej kogoś od wizerunku bo będą wtopy.

 10. Anonim mówi

  Pani Ilona to odpowiednia osoba, inteligentna, wykształcona i do tego piękna! Obrażaniem ludzi którzy mają takie sukcesy zawodowe jak Pani Ilona pokazujecie swoją słabość. Wybór tej osoby potwierdza na jakie osoby stawia Pan Bulicz, kompetentne! Powodzenia

 11. Anonim mówi

  Dykcja Pani Dyrektor powala na odległość. DOrobek, dzięki polityce.

 12. Wojtek mówi

  PIS się sypie, widzą to już chyba nawet najwięksi zwolennicy tej partii. Mimo, że udajesz start jako osoba bezpartyjna każdy będzie kojarzył cię z PIS. 8 lat temu może miałbyś szanse, ale teraz na pewno nie. Poza tym rdzenni mieszkańcy nie zagłosują na osobę z innej miejscowości (to że tu mieszkasz kilka lat nie znaczy, że rozumiesz to miasto i mieszkańców).

  1. Anonim mówi

   A ilu jest tych rdzennch mieszkańców, takich od kilku pokoleń zamieszkałych w Biłgoraju kilkanaście procent? .Reszta to ludność z okolicznych wsi i miasteczek. Co tu mówić o jakiejś specyfice tego miasta!!

 13. Fiona mówi

  Sprowadzanie kobiety tylko do wątpliwej urody to poniżanie nas kobiet. Tym bardziej urody retuszowanej. W dodatku ta pani jest po rozwodzie jak ktoś już wspomniał. Popieranie pisowca przeciwnego prawom kobiet pokazuje pole widzenia tej pani.

 14. Facet mówi

  Nie ma co się dziwic, osoba z kompetencjami zawsze będzie rozchwytywana i każdy taka chcialby mieć przy sobie, a do tego jeszcze piękna kobieta.

 15. xyz mówi

  Starostwo kontratakuje

 16. RONALd mówi

  co jak co ale urodę i inteligencję trzeba jej przyznać. taka Młoda i już taki dorobek mieć naukowy i zawodowy ktory sobie wypracowala to jest dobra wizytówka. Powodzenia w kampanii i szerokości do pracy!

 17. Biłgorajanka mówi

  Czy w tym okresie przedwyborczym pani dyrektor będzie na urlopie czy będzie pełnić obowiązki dyrektora i szefa sztabu jednocześnie ? Jeśli to drugie to raczej nie będzie wywiązywać się w 100% ze swoich dyrektorskich obowiązków , a pracy w OIK jest dużo .

 18. BungaBunga mówi

  Daj se siana,chłopie

 19. Kasia mówi

  Świetny wybór trzeba stawiać na młodych to jedyna szansa dla naszego miasta!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.