- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajskie talenty witają wiosnę (foto)

W Biłgoraju to już tradycja o tej porze roku: - Najbardziej wyczekiwaną porę roku – wiosnę, witamy, jak na MDK przystało, uroczystym koncertem naszych wychowanków - przekazuje Młodzieżowy Dom Kultury. Na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury w koncercie „Powitanie Wiosny” zaprezentowały się biłgorajskie grupy taneczne.

- Reklama -

Kto wystąpił na powitanie wiosny? Podopieczne Edyty Buczek: Adusie starsze, Adusie młodsze i Ada II. Do tego podopieczne Ingridy Sokołowskiej: Kropeczki oraz grupa Jump młodsza, oraz tancerze pracujący pod kierunkiem Urszuli Demuchy: Impuls grupa młodsza i grupa starsza i jeszcze wychowankowie Ewy Chuchro, inicjatorki koncertu: grupa najmłodsza, średnia oraz starsza ZTL „Tanew”.

– Sala BCK wypełniona po brzegi rozbrzmiewała co chwilę gromkimi brawami. Liczymy na to, że Pani Wiosna po takim tanecznym powitaniu nie będzie się ociągać i zawita u nas na dobre. Chcemy podziękować pracownikom obsługi BCK za pomoc organizacyjną, a za wsparcie finansowe dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Pieśni i Tańca TANEW „Pokolenia”, Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miasta Biłgoraj – przekazał MDK 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.