- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajanin jedzie na … Puchar Świata w skokach narciarskich w USA

A to sympatyczna ciekawostka. Biłgorajanin weźmie udział w ... konkursie skoków narciarskim w amerykańskim Lake Placid. A tam konkurs powraca po dwóch dekadach i zostanie rozegrany 11-12 lutego. Ucinamy jednak spekulacje, nie będzie startował jako zawodnik. Skoczka narciarskiego powiat biłgorajski jeszcze nie ma.

- Reklama -

Andrzej „Jawa” Jaworski, pochodzący z Biłgoraja były piłkarz Łady, od ponad 20 lat mieszka w USA. I tam zajmuje się fotografią sportową. Popularny „Jawa” oficjalnie dostał właśnie akredytację fotoreporterską na lutowe zawody i na 128 metrowym obiekcie, będziemy mieć także mały akcent biłgorajski.

– Zawody odbędą się na nowym zmodernizowanym obiekcie, który może pomieścić 18 tysięcy kibiców. Śledząc wielkie wydarzenia sportowe z udziałem polskich sportowców , nie może mnie tam zabraknąć. Mając akredytację foto , postaram się zrobić obszerną, ciekawą relację z zawodów. Wybiera się bardzo dużo grupa polskich kibiców, myślę, że będzie 5 a może i nawet ok 10 tysięcy kibiców ! sumie pierwszy raz będę fotografował sporty zimowe, będzie to nowe wyzwanie, nowe doświadczenie. Kolejny krok w fotograficznej przygodzie życia – mówi nam Andrzej.

- Reklama -

Czekamy na zdjęcia z pierwszej ręki i będziemy je oczywiście pokazywać.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Skoczek mówi

    Ja byłem w Oslo, zakopanym, planicy i kilku innych. Też mi sensacja że gość a bilgoraja będzie na konkursie skoków. Nawet ciężko będzie go zobaczyć w tv.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.