- Reklama -

- Reklama -

Bezpłatne szkolenie z płatnym stażem

Jesteś osobą z orzeczonym stopniem niepełnosprawności? Chcesz zdobyć nowy zawód i zarabiać podczas stażu? Ten program jest właśnie dla Ciebie! Ma on na celu zaktywizowanie osób niepracujących zamieszkujących w woj. lubelskim, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Szkolenie takie może odbyć się również w Biłgoraju, o ile będzie 12 chętnych osób.

Aby skorzystać ze szkolenia trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać orzeczenie o niepełnosprawności. Do projektu zakwalifikują się osoby bierne zawodowo lub bezrobotne. Mile widziane w projekcie są osoby o niskich kwalifikacjach, pochodzące z terenów wiejskich lub korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

W ramach projektu wszystkim uczestnikom zapewnione zostanie indywidualne poradnictwo psychologiczne, szkolenia zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy, staż zawodowy (przez okres 3 miesięcy).

Osoby biorące udział w szkoleniach liczyć mogą na profesjonalną kadrę wykładowców oraz bezpłatne materiały szkoleniowe. Każdy, kto ukończy szkolenie oraz zda egzamin, otrzyma certyfikat potwierdzający nabycie  kwalifikacji zawodowych. Podczas szkolenia zapewniony zostanie Catering. Za udział w stażu uczestnik otrzyma stypendium w wysokości 1440 zł. Ale to nie wszystko, bo uczestnicy otrzymają również stypendium szkoleniowe oraz zwroty kosztów dojazdu.

- Reklama -

Celem tego projektu jest aktywizacja, więc realizator projektu dołoży wszelkich starań do tego, aby osoby po stażu znalazły zatrudnienie. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://cel-aktywni.icr-innowacje.eu/ oraz na plakacie zamieszczonym poniżej lub pod nr tel. 503 158 042. 

red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.