- Reklama -

- Reklama -

Bez prawa jazdy i pod wpływem rozbiła BMW

We wtorkową noc na drodze między Budzyniem a Chmielkiem doszło do wypadku. Spowodowała go 18-letnia dziewczyna, która jadąc samochodem marki BMW, zakończyła swoją podróż dachowaniem.

- Reklama -

8 grudnia po godzinie 23 doszło do zdarzenia na drodze Budzyń – Chmielek. Od razu po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, w skład których wchodził JRG Biłgoraj i OSP Księżpol wraz z policją oraz kartką pogotowia.

urząd MArszałkowski projekt

– Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, kierująca samochodem osobowym marki BMW 18-letnia mieszkanka gminy Księżpol, jadąc drogą w kierunku miejscowości Chmielek, zjechała na pobocze jezdni i w konsekwencji straciła panowaniem nad pojazdem a następnie dachowała – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Młoda dziewczyna została przetransportowana do szpitala. Na szczęście, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak się okazało podczas czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy, dziewczyna nie posiadała prawa jazdy. Na dodatek funkcjonariusze policji wyczuli od dziewczyny woń alkoholu, jednak dopiero w szpitalu pobrano jej krew na obecność używki.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Adrian ten od Krowiarki mówi

    Bez karty pływackiej na pewno by się utopiła, bez telefonu komórkowego doznała by szoku a w lesie bez pewnego papieru… leśniczemu zostawiła by minę 😉
    PS – a wyobraźnię zostawiła w domu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.