- Reklama -

- Reklama -

Nie ustąpiła pierwszeństwa

We wtorek 8 grudnia tuż przed godz. 15 w Biłgoraju doszło do kolizji drogowej. Sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Bora Komorowskiego oraz Marii Konopnickiej. W zdarzeniu tym uczestniczyły dwa auta osobowe.

- Reklama -

– Przyczyną tego zdarzenia drogowego było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą samochodem osobowym marki Audi 33-letnią mieszkankę powiatu biłgorajskiego – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Poszkodowanym w tym zdarzeniu został 23-letni kierujący samochodem osobowym marki Hyundai. Na miejsce została wezwana straż pożarna oraz zespół pogotowia ratunkowego. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł poważnych obrażeń.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Adrian ten od Krowiarki mówi

    Pewnie na oglądała się amerykańskich filmów i liczyła na łut szczęścia że przejedzie. Mogła sobie policzyć na przejeździe kolejowym. Skąd to się bierze w ludziach taka arogancja i ignorancja w zachowaniu szczególnej ostrożności ocenie ryzyka i za przeproszeniem cholera wie co jeszcze. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują a ludzie jadæ i ignorują znaki przepisy itd.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.