- Reklama -

78-latek uderzył w koparkę

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Chmielek. Jak wstępnie ustalili, 78-letni kierowca mercedesa uderzył w koparkę oraz dwa inne pojazdy. 73-letnia kobieta, która podróżowała z mężczyzną, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.30 w miejscowości Chmielek. Jak wstępnie ustalili policjanci, 78-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który podróżował z 73-latką (gmina Łukowa) samochodem marki Mercedes, nie zachował należytej ostrożności i wjechał w stojącą częściowo na jego pasie koparkę, której operator wykonywał prace ziemne. 24-letni mieszkaniec Lubaczowa, który znajdował się w koparce, nie odniósł obrażeń. 73-letnia pasażerka mercedesa z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W trakcie czynności policjanci ustalili, że tuż przed zdarzeniem z koparką kierowca mercedesa podczas wymijania samochodu renault, którym kierowała 31-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego, uderzył w jego lewe lusterko. Natomiast w wyniku uderzenia w koparkę mercedes wypadł na przeciwny pas i uderzył w samochód marki Mazda, którym kierowała 22-letnia mieszkanka gminy Łukowa. Wszyscy kierujący pojazdami, jak ustalili policjanci, byli trzeźwi.

- Reklama -

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.