- Reklama -

- Reklama -

57-latek utonął w stawie

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, jakie miało miejsce w Korytkowie Małym (powiat biłgorajski). 57-letni mężczyzna wjechał samochodem do stawu i mimo podjętej akcji ratowniczej jego życia nie udało się uratować.

- Reklama -

W sobotę po godzinie 20.00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację, że w miejscowości Korytków Mały (powiat biłgorajski) doszło do tragicznego zdarzenia. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 57-letni mieszkaniec gminy Frampol wjechał samochodem do stawu.

Natychmiast na miejsce zostały skierowane służby, które podjęły akcję ratunkową. Niestety, pomimo podjętej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało mężczyzny jego decyzją zostało zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej celem wykonania sekcji zwłok.

- Reklama -

W tej sprawie wszczęte zostało postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.