- Reklama -

- Reklama -

Narkotyki w samochodzie i mieszkaniu

W samochodzie i miejscu zamieszkania 29-letniego mieszkańca gminy Biłgoraj policja ujawniła nielegalne substancje. Ponadto mężczyzna kierował samochodem pomimo cofnięcia mu 4 lata temu uprawnień.

Do zdarzenia doszło 27 maja po godzinie 16. Policjanci Wydziału Kryminalnego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu osobowego marki Toyota. Jak ustalili funkcjonariusze, za kierownicą siedział 29-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który próbował uciec policjantom, którzy go zatrzymali.

- Reklama -

– W trakcie czynności w pojeździe kierowanym przez mężczyznę policjanci ujawnili niewielkie ilości suszu roślinnego. Użyty przez policjantów tester narkotykowy wykazał, że susz posiadany przez mężczyznę jest marihuaną. Następnie w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli niewielkie ilości tego samego suszu roślinnego oraz białą substancję, która, jak wykazał tester, najprawdopodobniej jest dopalaczem. Zabezpieczone substancje zostaną przekazane do dalszych ekspertyz – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej komendy.

Jak ustalili policjanci, 29-latek prowadził samochodem osobowym pomimo wydanej w 2016 r. decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za posiadanie nielegalnych substancji mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz konsekwencje jazdy samochodem bez stosownych uprawnień.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.