- Reklama -

- Reklama -

Pomóż zrealizować ambitny plan licealistki

Hanna Krauz to uczennica II klasy I LO im. ONZ w Biłgoraju. Pomimo młodego wieku dziewczyna ma ambitne plany wydania swojej książki. Do zrealizowania tego marzenia brakuje jej jedynie środków, dlatego na portalu zrzutka.pl została zorganizowana zbiórka na ten cel.

Książka, o której mowa, nosi tytuł “Perspektywy”. Nie jest to pierwszy projekt pisarski, bo jak wspomina, pisze dosłownie odkąd nauczyła się, czym są litery. Autorka podkreśla, że swoją pasję rozwijała w szkole podstawowej dzięki wspaniałej polonistce, która zachęcała do konkursów, doradzała oraz wierzyła w  jej możliwości.

– „Perspektywy” są moim autorskim projektem, ukazują w prosty sposób, jak wiele pozornie oczywistych, ważnych sygnałów i doznań umyka na co dzień naszej percepcji. Poruszają takie tematy jak los, ludzkie zwyczaje, zjawiska metafizyczne i wiele innych. Książka podzielona jest na 30 rozdziałów, po jednym na każdy dzień miesiąca, co w efekcie w ciągu tego czasu ma pomóc czytelnikowi odkryć nowe możliwości i spojrzeć na rzeczywistość szerzej niż do tej pory. Przedpremierowi recenzenci wręcz nazywają ją terapią – mówi Hanna Krauz.

– Część pieniędzy potrzebnych do wydania książki jestem w stanie uzyskać na własną rękę ze zleceń graficznych, ponieważ wybrałam klasę matematyczno-fizyczną z rozszerzoną grafiką, bo sztuka wizualna również należy do moich zainteresowań. Niestety, w tym wieku trudno jest zarobić większe pieniądze, dlatego ruszyła zbiórka na portalu zrzutka.pl mająca na celu dofinansowanie wydania „Perspektyw”. Będę wdzięczna za każdą wpłaconą kwotę – przekonuje dziewczyna.

- Reklama -

Dotychczas udało się uzbierać 1400 zł. Każdy, kto chciałby wesprzeć Hannę Krauz w realizacji jej marzenia, może wesprzeć zbiórkę klikając TUTAJ.

Licealistka zapowiada, że każda osoba, wspierająca projekt finansowo i wyrażająca chęci, zostanie ujęta w oryginalnych i przykuwających uwagę podziękowaniach.

Gratulujemy pomysłu oraz życzymy  ukończenia realizacji tego projektu. 

Red. 

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.