- Reklama -

- Reklama -

Zwyrodnialcy w Józefowie! Ratowali strażacy

Normalnemu człowiekowi trudno to sobie nawet wyobrazić. W miejscowości Brzeziny (gm.Józefów) na miejsce pilnie zostali wezwani strażacy: - Ktoś łańcuchem przywiązał psa do drzewa i zostawił zwierzę na pewną śmierć. Pies był tak agresywny, że musieli pomagać strażacy - przekazała Nowej Gazecie Biłgorajskiej, PSP Biłgoraj. Szczegóły ustala Policja.

- Reklama -

Zwierzę było pozostawione i przywiązane do drzewa. Nie mogło się uwolnić. Wystraszony pies był na tyle agresywny, że nie pozwalał nikomu zbliżyć się do siebie.

– Pies był bardzo agresywny. Musieliśmy zwierzę zabezpieczyć, żeby nie pogryzło ratownika, który chciał mu pomóc. Był skuty i przywiązany do drzewa … łańcuchem. Musieliśmy najpierw zabezpieczyć zwierzę, żeby przeciąć łańcuch – informują biłgorajscy strażacy.

toyota Yaris

Zwierzę zostało przekazane Policji, która zajmuje się teraz wyjaśnieniem tego co się stało. Pies znaleziony w Brzezinach został już przekazany do schroniska.

Jeśli ktoś z mieszkańców lub świadków może pomóc w namierzeniu i ujęciu zwyrodnialca, który przykuł czworonoga łańcuchem do drzewa – policjanci proszą o kontakt.

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi grzywna, ograniczenie wolności lub więzienie do 2 lat. Najwidoczniej to nadal zbyt łagodne kary.

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: zdjęcie ilustracyjne (UMiG Myślenice)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.