Telc B2

- Reklama -

Zostań darczyńcą biłgorajskiego finału WOŚP!

Nie tylko wolontariusze i artyści mogą aktywnie włączyć się w 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy może wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka. Wystarczy, że  przekazać przedmioty lub vouchery do biłgorajskiego sztabu WOŚP. Zostaną  one zlicytowane podczas koncertu w Biłgorajskim Centrum Kultury w dniu Finału 12 stycznia.

 – Apeluję do wszystkich, którzy chcieliby wspólnie z nami „zagrać” na rzecz chorych dzieci, aby przekazywali do biłgorajskiego sztabu WOŚP przy Biłgorajskim Centrum Kultury przedmioty bądź talony z przeznaczeniem na licytację. Wszystkie przekazane rzeczy  w znaczny sposób zasilają wspólne konto Fundacji WOŚP- zachęca wszystkich ludzi o otwartych i wielkich  sercach, szefowa biłgorajskiego sztabu Lidia Grabowska.

– Chciałabym podkreślić, że w minionym roku  z licytacji WOŚP przeprowadzonej podczas koncertu w Biłgorajskim Centrum Kultury udało się zebrać rekordową sumę- 7392,55 zł. Pod młotek poszły przekazane przez darczyńców: zabawki, obrazy, poduszki, koszulki, autografy oraz vouchery m.in. na jedzenie, rozrywkę czy usługi– dodaje szefowa sztabu.

- Reklama -

Przedmioty i vouchery na licytację można przekazywać bezpośrednio do BCK, sala 302, II piętro.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.