- Reklama -

- Reklama -

Fashion Family Outlet ogłasza konkurs

Nowo otwarty sklep, w którym zakupić można odzież najbardziej znanych marek, przygotował dla czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej noworoczny konkurs. Do wygrania są bony na zakupy. Szczegóły poniżej.

Fashion Family Outlet funkcjonuje od 23 listopada minionego roku i jest jedynym outletem w Biłgoraju, oferującym tak szeroką gamę ubrań najlepszych marek odzieżowych w przystępnych cenach.

Fashion Family Outlet to sklep z nową, oryginalną odzieżą znanych i renomowanych marek w pełnych rozmiarach. Oferuje odzież damską, męską i dziecięcą. Każdy znajdzie w nim coś oryginalnego i modnego dla siebie. Asortyment sklepu to końcówki kolekcji oraz nadwyżek produkcyjnych znanych marek: Adidas, Nike, Reebok, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Jack&Jones, Morgan, By Very, Vero Moda, Only, Next, George, OVS, Coach, Dolce Gabbana, G-star oraz wielu innych. W sklepie kobiety zaopatrzyć się mogą m.in. w przeróżne sukienki, zaczynając od codziennych, poprzez wyjściowe, aż wieczorowych. Są nawet suknie ślubne.

Dostawa nowego towaru odbywa się każdy poniedziałek.

       

 

 

 

 

 

 

 Do końca stycznia br. przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną  promocję 10% na pierwszą rzecz, 20% na drugą, 30% na trzecią 40% na czwartą i 50% na piątą i każdą kolejną – mówi Edyta Nowakowska, właścicielka nowo powstałego sklepu Fashion Family Outlet. – W sklepie oprócz ubrań nabyć można również markowe obuwie i torebki – dodaje.
Właścicielka zadbała również o najmłodszych, ponieważ w sklepie znajduje się kącik dla dzieci, co ułatwia rodzicom zrobienie zakupów.

- Reklama -

            

KONKURS 

Wszystkich czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej zapraszamy do udziału w konkursie noworocznym. Link do konkursu: https://www.facebook.com/111366340300012/posts/147814093321903 (kliknij tutaj).
Nagroda w postaci bonów połączą się z obecnie trwającą promocją, warunkiem jest zrobienie zakupów w styczniu. Konkurs trwa do piątku 10 stycznia, a jego wyniki opublikowane zostaną na fanpage`u sklepu w czwartek 16.01.2020 r.
Część asortymentu sklepu zobaczyć można na jego na profilu facebookowym pod adresem: https://www.facebook.com/fashionfamilyoutlet/.  

Sklep Fashion Family Outlet znajduje się w Biłgoraju (na rynku) przy ul. Plac Wolności 12 (obok apteki i sklepu rybnego). Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku od godz 9.00 do 18.00 i w soboty do godziny 15.00.

Powstaje również strona internetowa outletu wraz ze sklepem internetowym, w którym będzie można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Będzie ona miała adres www.ffo-bilgoraj.pl.

Zapraszamy wszystkich czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.