- Reklama -

- Reklama -

Znacie balladę o Księżpolu?

Ta ballada, przepraszamy Ballada - jest o Księżpolu. Ma dopiero cztery lata, ale pięknie się rozwija. Co zresztą widać na zdjęciach. Miejscowy Klub Seniora "Ballada" korzysta z życia i kiedy tylko może, próbuje wyciągnąć z domów, tych nieco starszych mieszkańców. Co robią? Tak było na ostatnim spotkaniu. A wiadomo jaki mamy okres i jakie święto zbliża się wielkimi krokami.

- Reklama -

Klub Seniora „Ballada” w Majdanie Starym powstał w 2019 roku. W tej chwili jest to 15 miejscowych kobiet. To przede wszystkim mieszkanki Majdanu Starego i miejscowości Rogale:

– Panie są bardzo aktywne, regularnie uczestniczą we wszystkich wydarzeniach na terenie gminy, biorą udział w uroczystościach patriotycznych, warsztatach i wycieczkach. Pieką ciasta, przygotowują różne lokalne potrawy, zajmują się także rękodziełem – tłumaczy Natalia Kyc, dyrektor GOK w Księżpolu.

Nabór do Klubu Seniora „Ballada” cały czas trwa. Poszukiwanie są przede wszystkim mieszkanki Majdanu Starego, Majdanu Nowego i Rogali. Klub jest otwarty na nowe twarze i nowe pomysły i chętnie przyjmie nowych członków.

 

foto: Marta Tatar

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.