- Reklama -

Zamieszkaj wyjątkowo w Miasteczku na Szlaku Kultur

Obecnie rusza II etap budowy w Miasteczku na Szlaku Kultur w Biłgoraju. Powstaje tam 40 nowych apartamentów mieszkaniowych. Inwestycja obejmuje szerszy zakres robót niż w 2015 roku, a mianowicie jest połączona z brukowaniem i zagospodarowaniem rynku wokół synagogi.

Niebawem obok już wybudowanego i zamieszkałego budynku powstaną klimatyczne kamieniczki. Będą tam atrakcyjne apartamenty z balkonami i loggiami z widokiem na rynek, który wkrótce zacznie tętnić życiem. Budynek wyposażony będzie w windę, która dowiezie lokatorów do parkingu podziemnego. – Planujemy parkingi zewnętrzne, klimatyczne, brukowane uliczki, które poprowadzą zwiedzających po tym magicznym miejscu. Doprowadzą one do kuchni kresowej, gdzie będzie można skosztować potraw żydowskich, ukraińskich oraz piroga biłgorajskiego – mówi Jolanta Kuźmińska, pełnomocnik ECODOM EXPLORER Sp. z o.o. – Brukowane uliczki doprowadzą również do kawiarenki z widokiem na rynek, gdzie będą Państwo mogli chwilkę spocząć i nacieszyć oko jedną z najpiękniejszych synagog, delektując się pysznym ciastkiem przy dźwiękach muzyki klezmerskiej – dodaje Jolanta Kuźmińska.

Armon Hajofi proponuje masaże kamieniami naturalnymi przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej. Strefa ZEN ogrzeje sauną fińską lub schłodzi grotą solną, a o zdrowie zarówno mieszkańców miasteczka, jak i turystów zadba kadra wykwalifikowanych lekarzy, którzy są do Państwa dyspozycji w gabinetach znajdujących się w miasteczku.

Miasteczko na Szlaku Kultur w Biłgoraju z lotu ptaka

 

– Drodzy Państwo, posiadamy jeszcze ok. 20 wolnych apartamentów mieszkalnych oraz lokale usługowe wokół rynku. Osoby, chcące poczuć klimat naszych dziadów, zachęcamy do zakupu tych lokaliJest to idealne miejsce na realizację swoich biznesowych marzeń – podkreśla Jolanta Kuźmińska.

- Reklama -

Zacznij swoją przygodę w Miasteczku na Szlaku Kultur! 

Nie każdy ma tyle szczęścia, by móc zamieszkać w takim miejscu. 

Mieszkaj stylowo, klimatycznie, wyjątkowo!

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w biurze M2 Nieruchomości, mieszczącym się w Miasteczku na Szlaku Kultur przy ul. Berka Joselewicza 21/2  lub pod numerem telefonu 602 669 718.

 

Wizualizacja architektoniczna II etapu budowy

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.