- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto sprzątnie lisa?

Do naszej redakcji dziś wieczorem zadzwoniła mieszkanka Biłgoraja z prośbą o interwencję. Chodzi o martwego lisa, który leży na poboczu jednej z ulic Biłgoraja.

Martwy lis najprawdopodobniej został potrącony przez jakiś pojazd. Zwierzę leży na poboczu, przy al. Jana Pawła II, naprzeciwko Metro Park Centrum handlowego w Biłgoraju. – Jest to dla mieszkańców problem, bo zaczyna cuchnąć! Mało tego, podchodzą tam dzieci i dotykają go kijami – informuje oburzona czytelniczka.

W wysokiej temperaturze zwierzę „rozkłada się”, stanowi to duży problem dla klientów marketu Kaufland i zlokalizowanych tam sklepów. Chcąc zrobić zakupy, mieszkańcy idący pieszo, muszą przechodzić niedaleko padliny.

- Reklama -

– Dziś próbowałam dodzwonić się do Nadleśnictwa w Biłgoraju, niestety, nikt nie odbierał, widziałam nawet, że zatrzymała się tam policja, ale lis do tej pory leży w tym samym miejscu, nikt go nie zabrał! – dodaje zdenerwowana mieszkanka Biłgoraja.

Prosimy więc o interwencję w tej sprawie!

*

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Michał mówi

    Społeczniaki zamiast zapakowac w worek albo w dół i po problemie to lepiej zrobić zdjęcie i się skarżyć. Jak potraca psa sąsiada to też trzeba artykuł pisać i się „zalic”? Jest ciepło to śmierdzi. Sensacja..

  2. Ja mówi

    Normalnie to by się jakiś pierwszy lepszy mieszkaniec wziął wykopał dołek i po robocie. Ale, ale zaraz by go podkablowali i sanepid, policja, prokurator itp. A tak se leży i służby mają w…. i spokój.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.