- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zamch: 44-latek potrącony przez autobus

Policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do potrącenia pieszego 44-latka w miejscowości Zamch. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowca autobusu, który potrącił 44–latka, był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17.30 w miejscowości Zamch. Z wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu wypadku wynika, że 44-letni mieszkaniec gminy Obsza został potrącony przez kierującego autobusem marki Autosan, 59-letniego mieszkańca Biłgoraja. Do zdarzenia doszło w momencie omijania pieszego przez kierowcę.

44-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew na zawartość alkoholu. Kierowca autobusu był trzeźwy.

- Reklama -

Apelujemy o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że jednym z podstawowych warunków bezpieczeństwa jest widoczność. Dlatego apelujemy do pieszych i rowerzystów o noszenie kamizelek lub innych elementów odblaskowych zawsze, nie tylko tam, gdzie wymaga tego prawo. Takie postępowanie z pewnością poprawi nasze bezpieczeństwo na drodze.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. petrus mówi

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.