- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zakończyły się nocne poszukiwania 89-latki z Biszczy

Wczoraj wieczorem 89-letnia mieszkanka Biszczy nie wróciła do domu. W całonocne poszukiwania zaangażowano policję, straż, rodzinę i sąsiadów. Użyto również drona z kamerą termowizyjną. Nad ranem zakończono poszukiwania.

- Reklama -

Przez całą noc policjanci, strażacy, rodzina i mieszkańcy poszukiwali 89 – letniej mieszkanki gminy Biszcza, która wczoraj wieczorem wyszła z domu i do niego nie wróciła.

 

-Wczoraj około godziny 21:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 89 – letniej mieszkanki gminy Biszcza. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że kobieta około godziny 18:00 wyszła z domu i nie wróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.  Natychmiast na poszukiwania wyruszyli policjanci oraz strażacy. Poszukiwania odbywały się w nocy, a życie seniorki mogło być zagrożone z uwagi na stan jej zdrowia oraz niskie temperatury. Policjanci i strażacy, sprawdzali okoliczne pola, łąki, ciągi komunikacyjne, zabudowania, pustostany i wszystkie miejsca w których mogła znajdować się kobieta wyjaśnia aspirant Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju

 

toyota Yaris

W działania zaangażowani byli policjanci dla których ogłoszony został alarm, kobiety szukało również kilkunastu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bidaczowie, którzy do poszukiwań wykorzystali drona z kamerą termowizyjną.

Na szczęście 89 – latka została odnaleziona około 5 kilometrów od miejsca zamieszkania.

-Kobietę zauważyło małżeństwo z gminy Biszcza i 89 – latka trafiła pod opiekę rodziny – informuje .

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

Foto/info: KPP Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.