- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Mieszkańcy DPS dla Kombatantów w Biłgoraju otrzymali prezenty

60 mieszkańców DPS dla Kombatantów dostało świąteczne paczki od Fundacji Biedronki. W sumie w całej Polsce do podopiecznych DPS-ów trafiły prezenty o łącznej wartości 1,2 mln zł.

- Reklama -

60 mieszkańców Domu Pomocy dla Kombatantów dostało świąteczne paczki od Fundacji Biedronki.

-Do programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” zakwalifikowało się łącznie blisko 370 placówek, w tym nasza. Przebywa w nich ponad 30 000 podopiecznych. Wartość ufundowanych prezentów, które zawierają słodycze i kosmetyki, sięga 1,2 mln zł – mówi Bożena Paska z-ca  dyrektora  DPS dla Kombatantów.

- Reklama -

Fundacja Biedronki pomaga osobom starszym, a dla nich święta to szczególnie trudny czas, który przypomina o braku bliskich osób, samotności i trudach dnia codziennego. Z tego powodu Fundacja kolejny raz przekazała seniorom upominki. W skład wysłanych paczek weszły: m.in. śliwki w czekoladzie, pierniki, chałwa, ciastka, herbata oraz kosmetyki – szampon i żel pod prysznic.

-W naszej placówce świąteczne paczki zostały wręczone mieszkańcom podczas wieczerzy wigilijnej. Sprawiły ogromną radość, wielkie zdziwienie i uśmiech na twarzach pensjonariuszydodaje Paska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.