- Reklama -

Wystawa „ZWIERZAK – MÓJ PUPIL”

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie od lutego do marca 2019 roku można oglądać wystawę zatytułowaną "ZWIERZAK – MÓJ PUPIL".

Zaprezentowano na niej 26 fotografii autorstwa: Julii Bździuch, Laury Różańskiej, Martyny Kozak i Mileny Michońskiej. Młode fotografki amatorki z Aleksandrowa uwieczniły okiem obiektywu swoich ulubieńców. Prace prezentują: labradorską Daphne, yorka Tofika, jamnika Felka, kundelka Oskara oraz papużki Promyczka i Lily. Zwierzaki zostały pokazane w różnych naturalnych sytuacjach. Specjalnie nie pozowały do zdjęć, ale okazały się świetnymi modelami. Fotografie podkreślały również charakter i różnorodność zwierząt.

Ekspozycja ma także na celu przypomnienie, że zwierzęta domowe wnoszą do naszego życia wiele radości i miłości. Nigdy jednak nie można się kierować modą czy chwilowymi emocjami, kiedy decydujemy się na zwierzę. Musimy pamiętać, że obcowanie z nim daje nam ogrom przyjemności, ale to również codzienne dodatkowe obowiązki.

Biblioteka przygotowała niespodziankę dla oglądających. Wszyscy, którzy zechcą pokazać swoje pupile, mogą przynosić zdjęcia w formie elektronicznej (format jpg.) podczas trwania wystawy, czyli do końca marca bieżącego  roku. Zostaną one zaprezentowane podczas drugiej części wystawy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.