- Reklama -

„Wymiatacze” w Biłgoraju

10 czerwca w ramach Dni Biłgoraja odbył się Turniej „Wymiatacze”. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny. Mimo, żaru lejącego się z nieba zaciętej rywalizacji nie było końca.

- Reklama -

„Wymiatacze” to nietypowy turniej, w którym rywalizuje ze sobą drużyny w czteroosobowym składzie. Zawodnicy mieli do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód.

 Rywalizowali oni w sześciu konkurencjach. „Koszykarska karuzela” to zadanie polegające na wykonaniu przez zawodników jak największej ilości celnych rzutów do ruchomych koszy którymi obraca drużyna przeciwna. Kolejną była „skakanka gigant”. Dwie osoby z drużyny kręciły liną na specjalnych podwyższeniach, a pozostali zawodnicy musieli przenieść przedmioty w postaci dużych gumowych kwadratów na drugą stronę. Sporo trudności sprawiła zawodnikom konkurencja „kule wipeout” oraz „eliminator”. Drużyny zmierzyły się również z „frogiem fitness”.  Urządzenia ustawione były na torach o długości 10 m. Dwie osoby jednocześnie konkurowały ze sobą, aby w jak najszybszym czasie pokonać ten dystans.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.