- Reklama -

Zawody OSP w Tarnogrodzie (wyniki)

Dziś w Tarnogrodzie w Zawodach Sportowo - Pożarniczych rywalizowali strażacy ochotnicy z czterech gmin.

Jak co roku druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z każdej gminy rywalizują w kilku konkurencjach na zawodach sportowo-pożarniczych. W ubiegłą niedzielę strażacy z gmin Potok Górny, Biszcza, Księżpol i Tarnogród zmierzyli się w sztafecie i ćwiczeniach bojowych. Zawody rozegrano na boisku w Tarnogrodzie.

W gminie Potok Górny najlepszy czas uzyskała drużyna OSP z Lipin Dolnych, w gminie Biszcza najszybsza była OSP z Gozdu Lipińskiego. Natomiast w gminie Księżpol wygrała OSP Zynie, a w gminie Tarnogród OSP Różaniec II.

WYNIKI

Gmina Potok Górny:
1. Lipiny Dolne
2. Lipiny Górne-Lewki
3. Jedlinki
4. Lipiny Górne-Borowina
5. Dąbrówka
6. Jasiennik
7. Naklik
8. Potok Górny
9. Zagródki
10. Szyszków
Gmina Biszcza:
1. Gózd Lipiński
2. Biszcza I
3. Bukowina
4. Biszcza II
5. Wólka Biska

- Reklama -

Gmina Księżpol:
1. Zynie
2. Majdan Stary
3. Rogale
4. Rakówka
5. Zanie
6. Księżpol
7. Korchów II
8. Zawadka
9. Płusy
10. Korchów I
Gmina Tarnogród:
1. Różaniec II
2. Tarnogród
3. Różaniec I
4. Wola Różaniecka
5. Luchów Górny
6. Luchów Dolny

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika.

- Reklama -

16 Komentarze
 1. jo mówi

  no słyszałem że nie było żadnych budek. Ale za to na orlenie był ruch i w sklepach na rynku. A dlaczego nie napisali w artykule że z powodu upału odwołali musztrę ??? No dziennikarze po studiach czy za smalec?? i dlaczego tak mało ludzi na widowni??

 2. Kibic z Tarnogrodu mówi

  A co do organizatorów, to bardzo dziwną rzeczą jest, że nie było żadnego stoiska z piwem i gorącymi kiełbaskami i napojami,
  Porażka 😞

 3. Sławek mówi

  Chłopaki z Potoka nie mogą sobie podarować przegranej😂 Co drugi komentarz widać brawo!

 4. osp osp mówi

  Moja propozycja to na następny rok zaprosić sędziów z niska to pokażą jak się sędziuje i regulaminu przestrzega. Tam na zawodach po wykonaniu bojówki przez każda jednostkę sprawdzane są połączenia węży i inne szczegóły. kto nie wierzy niech pojedzie na jakiekolwiek zawody w tamtym powiecie, albo to w naszym tylko jest taka olewka.

 5. tytoniak mówi

  nie podawali łącznych czasów gdyż sędziowie sami nie byli skołowani kto wkońcu wygrał i które miejsce zajął… dlaczego w gminie księżpol nie było wręczanych dyplomów? prawdopodobnie sędzia główny pokreślił protokół ,że niby jakieś punkty karne, bo nie chciał żeby wygrali chłopy z Rogal tylko faworyzował inną jednostkę.a dyplomy już jak ktoś mówił że były wypisane do protokołu,więc już dyplomów nie chcieli kreślić…
  Paranoja z tymi sędziami…zastanawiamy się z chłopakami czy jechać na zawody w niedziele bo trenujemy od kilku tygodni a może to pójść na marne, bo kto wie kogo teraz sędzia będzie „wspierał” a komu da jakieś punkty z kosmosu … zajmijcie sie sprawiedliwym sędziowaniem bo niedługo nikt nie będzie na zawody jeździł bo czegoś takiego nie chce się oglądać!!!

 6. Strażak mówi

  Dlaczego nie jest podana łączna ilość punktów dla każdej jednostki ??

 7. Zbyszko z Bogdańca mówi

  Jedlinki popełniły 2 falstarty i nie powtarzały biegu ani nie dostały karnych pkt, dzięki czemu zajęli 3 miejsce w gminie Potok.
  Z tym sędziowaniem faktycznie coś było nie halo 😤

 8. Zbyszko z Bogdańca mówi

  Jedlinki miały 2 falstarty i ani nie powtarzały biegu ani nie odjęto im pkt, dzięki czemu zajęli 3 miejsce w gminie Potok G., także faktycznie coś z tym sędziowaniem było nie tak

 9. strażak mówi

  brawo dla sędziego głównego zawodów… nie wiedziałem że można pisać scenariusze do zawodów strażackich 🙂 Byłem na widowni i każdy czekał na brawa dla Rogalan za zwycięstwo a tu sędzia Kloc wychodzi i mówi że mają punkty karne za falstart… Panie Albercie, niech Pan sobie przeczyta regulamin, napisane jest jasno i wyraźnie: ” gdy drużyna popełni falstart to drużyna powtarza bieg, po drugim falstarcie otrzymuje 5 pkt. karnych a po trzecim dyskwalifikacja..” a Pan nawet nie dał im prawa odwołania sie do decyzji … to sie robi żałosne. mam nadzieje że w najbliższą niedziele gdy będziemy my startować to sędzią głównym będzie ktoś bardziej kompetentny .Szkoda chłopaków z rogali, naprawde byli najlepsi i im sie należało zwycięztwo.

 10. Ktos mówi

  Komentarze tu lepsze niz kabarety 😂😂😂 tez widzialem bojowke i Potoka i Lipin i jakos dupy nie urwało uf.. 😂

  1. Ktos inny mówi

   Chyba stałeś za drzewem

 11. JOZEF Z BAZIN mówi

  Hahahahahahah haha hahaha 😂

 12. Hahah mówi

  Hahaha hahaha hahahahahahah haha hahaha 😂😂😂😂😂😂

 13. Kibic mówi

  Widziałem bojówke Potoka i Lipin i powiem tyle, jakby nie ten błąd Potoka na ssawnej to Lipiny nie mają żadnego startu do Potoka, tak szybkiej ssawnej nie było na tych zawodach, byłby rekord na 100 %, gratuluję chłopakom z Potoka mimo tego że nie wygrali.

 14. Józef mówi

  I już się zaczyna

 15. Zbyszko z Bogdańca mówi

  Panowie z Lipin Dolnych,
  Gdyby Potok nie popełnił błędu na ssawnej to byłoby jak zawsze dla was 2 miejsce w gminie 😚

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.