- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wybieramy „Super Sołtysa 2016”

- Reklama -

Tygodnik ogłosił plebiscyt, w którym poprzez głosowanie w Internecie i na kuponach wybieramy Super Sołtysa 2016. Wśród wymienionych kandydatów są także sołtysi z naszego powiatu. W głosowaniu internetowym prym wiedzie Dariusz Bielak, sołtys z Babic Drugich, który ma obecnie ponad tysiąc oddanych internetowo głosów. Wiesław Kryk z Gilowa ma ich nieco ponad pięćset. Na liście są jeszcze inni sołtysi z powiatu biłgorajskiego: Jan Kukiełka z Tereszpola-Kukiełek, Kazimierz Larwa z Aleksandrowa Pierwszego, Piotr Harasim z Dereźni Zagrody, Jacek Szostak z Babic Pierwszych. O tytuł i nagrodę ubiegają się także sołtyski. Są wśród nich Wiesława Mazurek z Dyl, Justyna Jargieło z Hedwiżyna, Małgorzata Pędziwiatr z Borek. Można oddać swój głos także na pozostałych sołtysów.

Dlaczego warto zagłosować? Tym samym można wyróżnić sołtysa, który zabiega o potrzebne we wsi inwestycje, pomaga w rozwiązywaniu problemów lokalnych, inicjuje przedsięwzięcia kulturalne. Zwycięży ten, którego działalność na rzecz sołectwa zostanie najbardziej doceniona przez głosujących. Głosowanie trwa do 18 listopada. Na zwycięzcę w każdym z powiatów będzie czekać nagroda główna – kosiarka spalinowa. 

Mulawa podziękowania

Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów z gazety (należy je wysłać na adres: „Kronika Tygodnia”, 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3) oraz na stronie internetowej poprzez link: http://www.kronikatygodnia.pl/plebiscyty/1,super-soltys-2016-powiat-bilgorajski.

 

.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.