- Reklama -

- Reklama -

Wjechał w radiowóz

Policjanci zatrzymali się przed przejściem, żeby przepuścić pieszych. Nagle w tył ich pojazdu wjechał kierowca motoroweru. Jak się okazało był nietrzeźwy, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

29-latek z Dąbrowy Górniczej był tak pijany, że nie zapanował nad swoim motorowerem i wjechał w tył oznakowanego radiowozu. Do zdarzenia doszło 16 sierpnia na ul. Nadstawnej w Biłgoraju. – Policjanci około godziny 16:00 jechali radiowozem oznakowanym patrolując teren miasta. W pewnym momencie widząc osoby oczekujące na przejściu dla pieszych policjant kierujący radiowozem zatrzymał się chcąc umożliwić im bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni. Wtedy nagle w tył radiowozu wjechał kierowca motoroweru. Jak się okazało był to 29 letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej – relacjonuje sierż sztab. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w tym wypadku radiowozu i najechał na jego tył. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 29-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. proszek mówi

    tak bywa

  2. Elton mówi

    Hahaha
    Kozak … jego mać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.