- Reklama -

- Reklama -

Wielkanocne gotowanie w gminie Księżpol

Jest konkurs dla kół gospodyń wiejskich z gminy Księżpol. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zaprezentowania i poddania ocenie komisji konkursowej zgłoszonej potrawy wraz z przepisem podczas konkursu, który odbędzie się w czasie finału konkursu w dniu 24 marca 2024 r. o godz. 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu.

- Reklama -

Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Księżpol do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Wielkanocne smaki – kulinarne dziedzictwo gminy Księżpol” na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną.
W konkursie może wziąć udział Koło Gospodyń Wiejskich posiadające wpis do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich koła utworzonego na podstawie przepisów Ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich oraz KGW, które działają w oparciu o ustawę z dnia 8 października 1982 r. o społeczno-zawodowych organizacjach rolników.
Mulawa podziękowania
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zaprezentowania i poddania ocenie komisji konkursowej zgłoszonej potrawy wraz z przepisem podczas konkursu, który odbędzie się w czasie finału konkursu w dniu 24 marca 2024 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu. Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody finansowe i nagrody pocieszenia.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

foto: zdjęcie ilustracyjne (pixabay.com)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.