- Reklama -

- Reklama -

Wielka radość w Potoku Górnym

Wielka radość w Potoku Górnym. Może nie będzie dnia wolnego od pracy, ale gmina dostała właśnie ponad milion złotych na budowę boiska wielofunkcyjnego przy hali w Potoku Górnym. Jak to ruszy, to biegaczy, skoczków i kulomiotów z Potoka Górnego nic już nie zatrzyma.

- Reklama -

Gmina Potok Górny otrzymała z Ministerstwa Sportu i Turystyki dokładnie  1 012 600 z programu Sportowa Polska 2022 na Budowę boiska wielofunkcyjnego, bieżni prostej, skoczni do skoku w dal i rzutni do pchnięcia kulą przy hali sportowo-widowiskowej w Potoku Górnym.

- Reklama -

Program Sportowa Polska to program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej, jest jednym z kluczowych projektów realizowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i ma na celu dofinansowanie realizacji zadań inwestycyjnych związanych z obiektami sportowymi na terenie całej Polski.

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Lucek mówi

  Potok Górny cieszy sie jak nic. Drogi mamy w opłakanym stanie . Ale po co kasa na drogi jak hale buduja nam. Chodników nie ma a te które sa to bieda z nimi bo juz sie sypia . AA nam buduja hale widowiskowa i wielofunkcyjne boisko. Tak własnie. A my sie mamy cieszyc. Z czego? Hala i boisko potrzebne było 20 lat temu jak dzieci było sporo i nie miały gdzie cwiczyc. Teraz dzieci jak na lekarstwo a zanosi sie ze bedzie jeszcz emniej i komu ta hala ma słuzyc. Stare dziadki i babcie ni pojda tam bo nigdzie nie chodza. Jest hala w Lipinach i Szyszkowie. Czy ktos tam widział dziadka albo babcie. Nie nie było i nie bedzie. To po co komu ta buda?? Ah wiem raz albo dwa razy do roku wielka feta bedzie tzn impreza, zaprosimy gosci i bedzie super. Ale to tylko dwa dni. A co z cała reszta. Hala bedzie sobie stała i bedzie czekała do nastepnego roku. I to ma kosztowac 12 mln zł. No trzeba byc wielkim geniuszem zeby cos takiego wymyslec. Boi sko wielofunkcyjne tak owszem. Ale takie z pomyslunkiem zeby i dzieci i starsi mogli tam cos robic. Bo stare dziadki i babcie nie beda pchac kula czy skaka c w dla. A rechabilitacje w Potoku juz mamy./ Obok osrodka zdrowia jakby ktos nie wiedział. Kto bedzie rechabilitował na tej hali i kogo i za co?? To kosztuje przeciez Czyli kolejne mrzonki i wymysły.A wsztsko po to by jednak te hale wybudowac. Tak jak obwodnice. Przez wioche nie ma chodnika stan drogi opłakany a tutaj panie masz pan obwodnice. A mamy dzieci dowoza do szkoły jadac samochodami po wertepach. Mozna i tak. ale po co?? I dalej mozna by wyliczac i wymienaic pewne sprawy tylko po co??

 2. Katarzyna mówi

  Cieszyc sie pewnie e sie cieszyc ale z czego?? Hala ma powstac . Tak dla dziadków i babc co beda cwiczyc na nie. Hahahahaah wieksego zartu nie było od dawna. Juz te babcie i dziadkowie beda cwiczyc i beda sie rehabilitowac w hali widowiskowo sportowej . Powem to tak. jesli całe zycie nie cwiczyli i nie maja zadnych naywków to gwarantuje ze nie pojda na stare lata i nie beda cwiczyc. Nie sa nauczeni i nikt ani nic ich nie nauczy. Jakies mrzonki kraza po Potoku ze ktos gdzies bedzie cwiczył. Ale dobre dobre.
  Podobnie z boiskiem. I ci sami dziadkowie i babcie beda kule pchac albo w dal skakac. Hahahahahahahaha no pekne ze smiechu. predzej sie połamia nic cos tam zdzaiłaja. W gminie naszej wielkiej i pieknej postawiono w kilku miejscach takie przyrzady do cwiczen. I co?? Widzieliscie tam kogokolwiek. No nie i nie zobaczycie. Podobnie na tym boisku tez bedzie. Ale co ja tam wiem. Tyle jest potrzeb w tej gminie ale wymyslili hale i boisko. tez potrzebne ale takie zyczajne bez wymyslania. Ale nie Potok ma byc słynny i sławny wiec trzeba zaczac od boiska. Hala juz prawie wybudowana to jeszcze boisko strzelimy i bedzie komplet. Powiem wam co tutaj bedzie. Pustka bo za niedługi czas zabraknie i dzieci i starszych. Dzieci uciekna stad jak najszybciej starsi poumieraja i zostana pustostany . I nic wiecej.

 3. Ewa mówi

  Bo po prostu brakuje lekarzy. młodzi absolwenci medycyny wolą pracować w mieście, jedna osoba nie jest w stanie przyjąć wszystkich. Mamy dobrego lekarza, który też musi odpocząć,

 4. Case mówi

  Szkoda tylko że w tym Potoku nawet z dzieckiem nie ma możliwości dostania się do lekarza rodzinnego tylko trzeba jechać szukać prywatnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.