przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

We wtorek czekamy na Ciebie

We wtorek zapraszamy do siebie. Od godziny 13:00 do 15:00 czekamy na Was w redakcji "Nowej Gazety Biłgorajskiej" przy ulicy Konopnickiej 11 w Biłgoraju. Razem stwórzmy prawdziwe lokalne biłgorajskie media, jakich do tej pory nie było. Czekamy na pomysły, sugestie ciekawych tematów, ale chętnie poznamy też problemy naszych gmin. Co Was boli w powiecie biłgorajskim i co najbardziej przeszkadza? Z przyjemnością wysłuchamy i o tym napiszemy. Do zobaczenia we wtorkowe popołudnie!

- Reklama -

Przed wejściem do redakcji są specjalne skrzynki. Można tu zostawić kupon i nadać ogłoszenie drobne, które ukaże się w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

We wtorki i czwartki, nasi dziennikarze pełnią też dyżury i czekają na mieszkańców. Zapraszamy od godziny 13:00 do 15:00.

Jeśli mieszkasz poza Biłgorajem, po prostu do nas zadzwoń albo napisz.

Numer telefonu do „Nowej Gazety Biłgorajskiej: 84 686 11 00

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Adres mailowy: nowa@gazetabilgoraj.pl

Bardzo zależy nam na opiniach naszych czytelników i mieszkańców. Z wielką radością zapraszamy do nas i zachęcamy do kontaktu. Razem stwórzmy „Nową Gazetę Biłgorajską”. Tygodnik, który jest dla mieszkańców i który pokazuje prawdziwe oblicze powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.