- Reklama -

- Reklama -

Najpiękniejsza kobieta w powiecie biłgorajskim została ambasadorem (zdjęcia)

Całkiem niedawno Sylwia Bober z Biłgoraja znalazła się wśród pięciu najpiękniejszych kobiet w Polsce! W finale konkursu Miss Polonia 2021 we Włocławku została wybrana Miss Polonia Social Media. Teraz piękna biłgorajanka została ... ambasadorką na Cyprze. Co słychać u Sylwii?

- Reklama -

– Wakacje spędzam w Warszawie, miałam pracowity czas, dużo sesji zdjęciowych. Wystąpiłam w programie kulinarnym, którego emisja w telewizji będzie już niedługo. Ostatnio byłam tez gościem na pokazie mody Paprocki&Brzozowski. Przede mną kilka ciekawych projektów i sesji, efekty będą widoczne na moim Instagramie – mówi nam Sylwia.

Piękną biłgorajankę czekają teraz zasłużone wakacje: –  Za tydzień lecę na Santorini w formie współpracy z Instagrama, wypoczynek połączony z sesją zdjęciową. Jestem również ambasadorką innego hotelu na Cyprze, wiec w sierpniu tez na pewno się tam wybiorę. Już nie mogę się doczekać. Do Biłgoraja przyjeżdżam tylko na dwa dni przed wyjazdem aby zostawić mojego pieska pod opieka rodziców gdy będę w Grecji. Mam jeszcze kilka pomysłów na wyjazdy wakacyjne w tym roku, więc myślę, że to będzie intensywny okres – opowiada „Nowej Gazecie Biłgorajskiej” finalistka konkursu Miss Polonia 2021.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Arnold55 mówi

    Strasznie dziwną twarz ma – taka jakaś napuchnięta, inaczej ją pamiętam sprzed kilku lat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.