- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Wczorajszy” kierowca

Mimo ciągłych apeli policji do kierowców o niewsiadanie za kierownicę samochodu po wypiciu alkoholu, nie brakuje takich, którzy to robią.

Tylko wczoraj policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców naszego powiatu, którzy jechali pojazdem po „kilku głębszych”. Pierwszym z mężczyzn był 29-letni mieszkaniec gminy Potok Górny, który kierował motorowerem. Tuż przed południem jechał przez Potok Górny. Miał on w organizmie ponad promil alkoholu.

Drugi pijany kierowca został zatrzymany wieczorem w Gródkach. Tym razem za kierownicę, pomimo wypitego wcześniej alkoholu, wsiadł 59-letni mieszkaniec gminy Goraj. Mężczyzna kierował samochodem marki Volkswagen. Był on w stanie nietrzeźwości, a w organizmie miał ponad promil alkoholu.

Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna, a nawet zakaz prowadzenia pojazdów. Ich podróż skończy się przed obliczem sądu

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. STASZEK mówi

    ??? Czy naprawdę wszyscy kierujący po nie-ruchliwych lokalnych dróżkach po ” małym towarzyskim ” – muszą być wyłapywani jako przestępcy , mimo bezkolizyjnej jazdy ? Kolizyjnym dać na co zasługują.. NOO tolerancjii jak nie będzie to 13 – go ….. a my dzikom nie dajemy rady, tuczniki nam znikają, ..a 13 -sty tuż ,tuż . na hetero-związki nie zagłosujemy… ale chcemy spokojnej, tolerancyjnej prowincji….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.