- Reklama -

- Reklama -

W Tereszpolu walczą o pieniądze. Można?

Klubów sportowych w powiecie biłgorajski mamy sporo. Ale większość liczy że pieniądze spadną z nieba, albo wójt przyniesie w zębach. A później jest tradycyjne narzekanie przez cały rok,. Orzeł Tereszpol przypominał fanom od dłuższego czasu, prosił o aktywność i pierwsze efekty są. Udało się zebrać 2,5 tysiąca złotych praktycznie bez żadnego wysiłku. I to nie koniec. A gdzie są inne kluby? Też informują i zachęcają kibiców?

- Reklama -

-Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Orła, którzy zdecydowali się , przekazać klubowi środki z 1% swojego podatku za 2021r. Zebrane środki w kwocie 2623,59 zł zostały wykorzystane na zakup sprzętu sportowego. Zakupiliśmy bramki treningowe o wym. 120 x 75cm oraz bramki o wymiarach 155 x 300 cm. Drużyny młodzieżowe Orła będą korzystały z zakupionego sprzętu – przekazuje grający w klasie B,  klub z Tereszpola. I dalej zachęca do pomocy.
-Zachęcamy sympatyków piłki nożnej naszej gminy i okolic oraz przyjaciół Klubu do skorzystania z możliwości wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1,5% podatku w rozliczeniu za 2022 rok. Zachęcamy jednocześnie do dalszego wspierania GKS Orzeł Tereszpol i przekazywania dowolnych darowizn na rzecz klubu – informuje Orzeł.
Grający w klasie B Orzeł Tereszpol można wspierać przez fundację Młodzi Młodym lub bezpośrednio przez darowizny na nasze konto Powiatowy Bank Spółdzielczy Oddz. Zwierzyniec
Nr rachunku bankowego 82 9644 1062 2005 6200 0550 0001

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.