- Reklama -

- Reklama -

Dziś ostatnie studniówki w powiecie biłgorajskim. I dopiero … pierwsza w Biłgoraju (FOTO)

To będą już ostatnie studniówki w powiecie biłgorajskim. Już w sobotni wieczór, maturzyści z dwóch szkół zatańczą poloneza. To uczniowie z ZSZiO w Biłgoraju oraz licealiści z "Katolika". Co ciekawe, jak dotąd wszystkie biłgorajskie studniówki odbywały się w ... Janowie Lubelskim. Ale dziś pierwszy bal w Biłgoraju! Oczywiście będziemy na obu studniówkach i najszybciej zobaczycie zdjęcia i relacje, tradycyjnie w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. A co ze szkołami w Różańcu i Turobinie? Sami zobaczcie ...

- Reklama -

Od kilku tygodni towarzyszymy maturzystom w ich balach studniówkowym. Jak dotąd wszystkie uroczystości odbył się w Janowie Lubelskim. Byliśmy na niesamowitych imprezach w Budowlance, ONZ-cie, Leśniku i Elektryku.

 

Dziś do tej wyjątkowej nocy szykują się uczniowie z ZSZiO w Biłgoraju oraz licealiści z „Katolika”.

 

 

Ci pierwsi tradycyjnie uderzają poza powiat i bawić się będą w Borownicy w hotelu „Janów”. Maturzyści z Liceum Katolickiego jako jedyni postawili na Biłgoraj i salę balową Kresowia. Będziemy towarzyszyć im w tym doniosłym wydarzeniu.

 

 

Nie wszyscy tegoroczni maturzyści poczują w tym roku klimat balu. Okazuje się, że uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu studniówki nie planują:

 

Studniówki nie będzie, bo było bardzo małe zainteresowanie tą imprezą. Sam się zresztą nie interesowałem tematemmówi nam jeden z tegorocznych maturzystów.

 

- Reklama -

A, bo zapomnielibyśmy. Jest jeszcze liceum w Turobinie, gdzie studniówka była … 14 stycznia. Z tym, że – drobnostka – nikt o tym nie wiedział.  I to w czasie kiedy inne szkoły dbają o wizerunek, promują się w mediach społecznościowych, robią co tylko mogą i pokazują swoje działania i sukcesy z jak najlepszej strony …

 

……………………………………………………………………………………………………………….

 

Tymczasem zobaczcie, jak bawili się uczniowie tych szkół w poprzednich latach.

 

Studniówka „Katolik” 2019: https://gazetabilgoraj.pl/studniowka-katolika/

 

Studniówka ZSZiO 2022: https://gazetabilgoraj.pl/bal-studniowkowy-zszio-film-2/

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.